Surfshark VPN apžvalga + demo

2019-08-11 8 min.

Ar jums yra žinomas tas jausmas, kada įsėdat į automobilį ir jeigu neužsisegate saugos diržo - toks jausmas, kad kažko trūksta ir kažkaip nesijaučiat saugiai? Tas pats ir su VPN - po kurio laiko naršant internete be VPN, pasijausite taip pat. Surfshark VPN tiekėjas yra reliatyviai jaunas, bet jau spėjęs užsitarnauti gerą reputaciją kaip patikimas ir kokybiškas VPN tiekėjas. Šiame įraše išskirsiu privalumus ir trūkumus, kuriais remiantis, galėsite nuspręsti ar šis tiekėjas atitinka jūsų poreikius. Be saugumo ir anonimiškumo užtikrinimo, yra dar kaikas, dėl ko šis tiekėjas išsiskiria iš kitų.

surfshark-vpn

PRIVALUMAI

Man patinka jų svetainės dizainas, duočiau pirmą vietą iš visų kitų tiekėjų :) Žinau, kad tai neturi nieko bendro su teikiamų paslaugų kokybe, bet tai suteikia tokį gerą jausmą, kad paslaugos bus taip pat patikimos ir kokybiškos. Žemiau pateikiu kelis išskirtinius bruožus, būdingus Surfshark tiekėjui. Atvirai kalbant, dauguma galimybių, kurias jie suteikia yra panašios tarp visų kitų VPN tiekėjų, tačiau yra ir kai kas išskirtinio.

  1. CleanWeb. Tai yra papildomas filtras, kuris nufiltruoja kenksmingo turinio svetaines, reklamas ir kitas blogybes. Iš aprašymo gerai nesupratau, tačiau būtų logiška, kad tai yra kaip pasirenkamas nustatymas, kadangi VPN pirmiausia turėtų įgalinti interneto vartotojams prieigą prie betkokio turinio, o ši funkcija veikia kaip papildomas nustatymas, norint atfiltruoti visas blogybes automatiškai.
  2. Neribotas įrenginių kiekis. Tai yra Surfshark išskirtinumas. Kiek teko pačiam naudotis Surfshark VPN paslaugomis, tai tiesiog yra labai geras dalykas. Įsivaizduokit - namuose turit keletą įrenginių, žmonos (ar vyro) įrenginiai, vaikų įrenginiai... Visus galit apsaugoti vienu metu, negalvojant apie tai, vietoj kurio įrenginio galit prisijungti savąjį. Aišku, kitas sprendimas būtų tiesiog sukonfigūruoti maršrutizatorių automatiškai jungtis prie VPN. Vistiek, gera žinoti, kad įrenginių skaičius neribojamas, ir reikalui esant - prijungti visus (gal net pasidalinti su draugais?).
  3. Whitelister. Tai nėra kažkas labai išskirtinio, tačiau reikia pripažinti ne visi tiekėjai šią galimybę suteikia. Galite sukonfigūruoti norimas svetaines ar programas, kurios neturėtų siųsti internetinio srauto per VPN. Galbūt, kažkas nutars, kad nenori siųstis torentų naudojant VPN - Surfshark jūsų paslaugomis, nors tai ir nebūtų protingas sprendimas.
  4. Torentai ir kiti P2P tinklai. Visi žinome, kad torentai, pats kaip toks dalykas, yra legalus. Kas yra nelegalu - tai siųstis ir naudotis, autorių teisėmis apsaugotomis programomis arba žiūrėti parsisiųstus filmus. Visi norime filmų dykai, tačiau tai nėra legalu, bet jeigu jau nusprendėt visą tai siųstis iš torentų svetainių, darykit tai saugiai. Niekas nežino, kokią jūsų internetinę veiklą iš tikrųjų interneto tiekėjai registruoja ir kam ką perduoda. Surfshark palaiko torentų generuojamą srautą, tad siųskitės be jokio interneto stabdymo ką norit - į sveikatą.
  5. MultiHop. Kitaip tariant, tai funkcija, kuri jums leis prisijungti prie 2 VPN serverių vienu metu, kas užtikrins dar didesnį jūsų anonimiškumą internete. Gana naudinga funkcija, kurią ir pats naudoju, nesvarbu, kad nebandau nulaužti banko! Siunčiantis torentus, noriu gyventi ir jaustis saugiai, kad neturėsiu problemų su teisėsauga.
  6. Palaikomi VPN protokolai. Galite lengvai susikonfigūruoti maršrutizatorių jungtis prie VPN, naudojantis OpenVPN protokolu. Svarbu, kad išsirinktumėt tinkamą maršrutizatorių, kuris palaikytų VPN susijungimus.
  7. Gera kaina ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Manau kaina yra pakankamai žema, už vertę ir galimybes, kurias gaunate. Beto, jeigu jums šis tiekėjas netiks - per 30 dienų galite susigrąžinti pinigus be jokių klausimų.

TRŪKUMAI

Prieš pradedant rašyti šią sekciją, galvojau, kad paminėsiu, jog Surfshark tinklapyje man asmeniškai buvo šiek tiek neaiškūs kai kurių Surfshark funkcijų aprašymai. Kai nusipirkau prenumeratą ir įsidiegiau į iPhone aplikaciją - viskas paprasta ir aišku. Galbūt, galėčiau išskirti vieną trūkumą, kurio norėčiau ir kuris būtų naudingas - leidimas patiems pasirinkti MultiHop serverių grandinę. Nežinau kaip tai techniškai reikėtų įgyvendinti aplikacijos programuotojams, bet gal ateityje to sulauksime.

surfshark vpn

SURFSHARK VPN DEMO

Žemiau galite pamatyti Surfshark VPN demo, sukurtą su Apple iPhone X telefonu. Asmeniškai man, Surfshark aplikacija yra kurkas aiškesnė ir patogesnė naudotis negu NordVPN aplikacija. Užsikrovus aplikacijai, iš karto matomas jūsų susijungimo su VPN serveriu statusas - esate prisijungęs ar ne. Taip pat matomas jūsų IP adresas. Taip pat, pačiame pirmame aplikacijos ekrane, įdėtas Kill Switch jungtukas, kas mano manymu, suteikia daug daugiau patogumo, nei reiktų jo ieškoti kažkur kituose nustatymuose. Taip pat dėl patogumo, žemiau matosi vėliausiai naudoti VPN serveriai.

Sekančiame ekrane matosi, kuriose šalyse Surfshark VPN serveriai yra - tikrai nemažas fizinių serverių pasirinkimas. Virtualių serverių nėra tiek daug, bet gal išsirinksit tinkamą iš esančių. P2P ekrane - visi rekomenduojami serveriai P2P naudojimui. Tad, kai siųsitės torentus, pasirinkit vieną iš jų. Toliau įdomiausias ekranas, kuris vadinasi MultiHop - ten pateikiamos iš anksto sukonfigūruotos serverių grandinės - jūsų dvigubam saugumui!

Paskutinis funkciniai ekranai - tai CleanWeb ir aplikacijos nustatymai. Finale, demonstruoju kaip prisijungiu prie VPN vieno serverio, serverių grandinės ir kaip įjungiu CleanWeb nustatymą - reklamų blokerį.

Išbandykit Surfshark ir parašykit ką galvojat komentaruose!


https://anon.lt/rekomenduoju/surfshark
Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €2.62/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.75/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €1.79/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.7
Kaina €2.26/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.5
Kaina €3.04/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.6
Kaina €5.92/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.0
Kaina €5.49/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.1
Kaina €5.31/mėn.

Skaityti daugiau