anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (71% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Surfshark VPN apžvalga + demo

2024-01-04 8 min.
Surfshark VPN apžvalga + demo

Ar jums yra žinomas tas jausmas, kada įsėdat į automobilį ir jeigu neužsisegate saugos diržo - toks jausmas, kad kažko trūksta ir kažkaip nesijaučiat saugiai? Tas pats ir su VPN - po kurio laiko naršant internete be VPN, pasijausite taip pat. Surfshark VPN tiekėjas yra reliatyviai jaunas, bet jau spėjęs užsitarnauti gerą reputaciją kaip patikimas ir kokybiškas VPN tiekėjas. Šiame įraše išskirsiu privalumus ir trūkumus, kuriais remiantis, galėsite nuspręsti ar šis tiekėjas atitinka jūsų poreikius. Be saugumo ir anonimiškumo užtikrinimo, yra dar kaikas, dėl ko šis tiekėjas išsiskiria iš kitų.

PRIVALUMAI

Man patinka jų svetainės dizainas, duočiau pirmą vietą iš visų kitų tiekėjų :) Žinau, kad tai neturi nieko bendro su teikiamų paslaugų kokybe, bet tai suteikia tokį gerą jausmą, kad paslaugos bus taip pat patikimos ir kokybiškos. Žemiau pateikiu kelis išskirtinius bruožus, būdingus Surfshark tiekėjui. Atvirai kalbant, dauguma galimybių, kurias jie suteikia yra panašios tarp visų kitų VPN tiekėjų, tačiau yra ir kai kas išskirtinio.

 1. CleanWeb. Tai yra papildomas filtras, kuris nufiltruoja kenksmingo turinio svetaines, reklamas ir kitas blogybes. Iš aprašymo gerai nesupratau, tačiau būtų logiška, kad tai yra kaip pasirenkamas nustatymas, kadangi VPN pirmiausia turėtų įgalinti interneto vartotojams prieigą prie bet kokio turinio, o ši funkcija veikia kaip papildomas nustatymas, norint atfiltruoti visas blogybes automatiškai.
 2. Neribotas įrenginių kiekis. Tai yra Surfshark išskirtinumas. Kiek teko pačiam naudotis Surfshark VPN paslaugomis, tai tiesiog yra labai geras dalykas. Įsivaizduokit - namuose turit keletą įrenginių, žmonos (ar vyro) įrenginiai, vaikų įrenginiai... Visus galit apsaugoti vienu metu, negalvojant apie tai, vietoj kurio įrenginio galit prisijungti savąjį. Aišku, kitas sprendimas būtų tiesiog sukonfigūruoti maršrutizatorių automatiškai jungtis prie VPN. Vistiek, gera žinoti, kad įrenginių skaičius neribojamas, ir reikalui esant - prijungti visus (gal net pasidalinti su draugais?).
 3. Whitelister. Tai nėra kažkas labai išskirtinio, tačiau reikia pripažinti ne visi tiekėjai šią galimybę suteikia. Galite sukonfigūruoti norimas svetaines ar programas, kurios neturėtų siųsti internetinio srauto per VPN. Galbūt, kažkas nutars, kad nenori siųstis torentų naudojant VPN - Surfshark jūsų paslaugomis, nors tai ir nebūtų protingas sprendimas.
 4. Torentai ir kiti P2P tinklai. Visi žinome, kad torentai, pats kaip toks dalykas, yra legalus. Kas yra nelegalu - tai siųstis ir naudotis, autorių teisėmis apsaugotomis programomis arba žiūrėti parsisiųstus filmus. Visi norime filmų dykai, tačiau tai nėra legalu, bet jeigu jau nusprendėt visą tai siųstis iš torentų svetainių, darykit tai saugiai. Niekas nežino, kokią jūsų internetinę veiklą iš tikrųjų interneto tiekėjai registruoja ir kam ką perduoda. Surfshark palaiko torentų generuojamą srautą, tad siųskitės be jokio interneto stabdymo ką norit - į sveikatą.
 5. MultiHop. Kitaip tariant, tai funkcija, kuri jums leis prisijungti prie 2 VPN serverių vienu metu, kas užtikrins dar didesnį jūsų anonimiškumą internete. Gana naudinga funkcija, kurią ir pats naudoju, nesvarbu, kad nebandau nulaužti banko! Siunčiantis torentus, noriu gyventi ir jaustis saugiai, kad neturėsiu problemų su teisėsauga.
 6. Palaikomi VPN protokolai. Galite lengvai susikonfigūruoti maršrutizatorių jungtis prie VPN, naudojantis OpenVPN protokolu. Svarbu, kad išsirinktumėt tinkamą maršrutizatorių, kuris palaikytų VPN susijungimus.
 7. Gera kaina ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Manau kaina yra pakankamai žema, už vertę ir galimybes, kurias gaunate. Beto, jeigu jums šis tiekėjas netiks - per 30 dienų galite susigrąžinti pinigus be jokių klausimų.

TRŪKUMAI

Prieš pradedant rašyti šią sekciją, galvojau, kad paminėsiu, jog Surfshark tinklapyje man asmeniškai buvo šiek tiek neaiškūs kai kurių Surfshark funkcijų aprašymai. Kai nusipirkau prenumeratą ir įsidiegiau į iPhone aplikaciją - viskas paprasta ir aišku. Galbūt, galėčiau išskirti vieną trūkumą, kurio norėčiau ir kuris būtų naudingas - leidimas patiems pasirinkti MultiHop serverių grandinę. Nežinau kaip tai techniškai reikėtų įgyvendinti aplikacijos programuotojams, bet gal ateityje to sulauksime.

SURFSHARK VPN DEMO

Žemiau galite pamatyti Surfshark VPN demo, sukurtą su Apple iPhone X telefonu. Asmeniškai man, Surfshark aplikacija yra kurkas aiškesnė ir patogesnė naudotis negu NordVPN aplikacija. Užsikrovus aplikacijai, iš karto matomas jūsų susijungimo su VPN serveriu statusas - esate prisijungęs ar ne. Taip pat matomas jūsų IP adresas. Taip pat, pačiame pirmame aplikacijos ekrane, įdėtas Kill Switch jungtukas, kas mano manymu, suteikia daug daugiau patogumo, nei reiktų jo ieškoti kažkur kituose nustatymuose. Taip pat dėl patogumo, žemiau matosi vėliausiai naudoti VPN serveriai.

Sekančiame ekrane matosi, kuriose šalyse Surfshark VPN serveriai yra - tikrai nemažas fizinių serverių pasirinkimas. Virtualių serverių nėra tiek daug, bet gal išsirinksit tinkamą iš esančių. P2P ekrane - visi rekomenduojami serveriai P2P naudojimui. Tad, kai siųsitės torentus, pasirinkit vieną iš jų. Toliau įdomiausias ekranas, kuris vadinasi MultiHop - ten pateikiamos iš anksto sukonfigūruotos serverių grandinės - jūsų dvigubam saugumui!

Paskutiniai - funkciniai ekranai - tai CleanWeb ir aplikacijos nustatymai. Finale, demonstruoju kaip prisijungiu prie VPN vieno serverio, serverių grandinės ir kaip įjungiu CleanWeb nustatymą - reklamų blokerį.

Įsigykit Surfshark čia.UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

 1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
 2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
 3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

 • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
 • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
 • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.