anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (71% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su NordVPN

2024-01-04 8 min.
Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su NordVPN

Lietuvos Netflix'u vadinamos Filmux ir Filmai.in svetainės yra pačios populiariausios filmų svetainės Lietuvoje, kuriose šimtai tūkstančių interneto vartotojų sėkmingai žiūri filmus online nemokamai. Kitos svetainės, tokios kaip torrent.lt ar linkomanija, taip pat leidžia žiūrėti filmus, tik juos reikia pirmiau parsisiųsti į kompiuterius, gal todėl jos ir nebėra tokios populiarios kaip Filmux ar Filmai.in. Yra tokia didelė problema, kad Lietuvoje gyvenantys žmonės negali įeiti visus šiuos minėtus tinklapius, nes Lietuvos Respublikos valdžia interneto tiekėjams nurodė blokuoti priėjimą prie minėtų svetainių Lietuvoje gyvenantiems žmonėms.

Interneto tiekėjams pradėjus laikytis valdžios nurodymų blokuoti Filmux, Filmai.in, Torrent.lt, Linkomaniją, ir visas kitas panašias svetaines, atsirado anon.lt tinklapis, kuris jau sėkmingai padėjo ir iki šiol padeda atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines Lietuvos interneto vartotojams.

Internete pilna instrukcijų kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose ir, deja, daug žmonių tuo nemokamu būdu susigundo, nesuprasdami ką daro ir ką keičia - prikeitinėja ir sugadina savo operacines sistemas, poto praranda daug laiko ir moka didelius pinigus už Windows perinstaliavimą, ir grįžta į anon.lt, ieškodami kaip atblokuoti minėtus tinklapius, naudojantis patikimu būdu - įsigyjant VPN.

Tai kyla klausimas, kodėl žmonės taip noriai išmeta savo pinigus ir gadina savo kompiuterius, pakeitinėjant DNS adresus, kai yra vienas, laiko patikrintas būdas, kuriuo naudojasi MILIJONAI žmonių visame pasaulyje?

Jei dar nieko nežinote apie NordVPN, tai galima susipažinti iš arčiau paskaičius NordVPN apžvalgą.

Nusipirkę VPN už keletą eurų - dviems-triems metams - sutaupote daug pinigų, nes nesugadinate kompiuterių, bei gaunate:

 • 100% anonimiškumą internete - tiek namuose, tiek darbo metu;
 • Atblokuojate VISUS įmanomus tinklapius Lietuvoje ir visame pasaulyje;
 • Užblokuojate erzinančias reklamas;
 • Apsisaugojate nuo įvairių hakerių atakų - slaptažodžių ir informacijos praradimo;
 • NordVPN galite nemokamai dalintis su šeimos nariais, giminėm ar draugais.

Šiame įraše rasite instrukcijas, kurios parodys ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO, kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines (ir visas kitas) naudojantis vienu populiariausių bei prestižiniu VPN NordVPN.

Beje, jeigu dar nežinote kas yra VPN ir kam jis skirtas, čia galite paskaityti plačiau.

NordVPN įsigijimą ir instaliaciją sudaro keletas lengvų etapų:

 1. Nueiti į oficialų NordVPN tinklapį;
 2. Įvesti savo elektroninio pašto adresą, apmokėjimo būdą ir apmokėti;
 3. Pasitikrinti elektroninį paštą ir aktyvuoti NordVPN paskyrą;
 4. Prisijungti prie Nord portalo;
 5. Parsisiųsti NordVPN programą ir instaliuoti programą;
 6. Pradėti saugiai ir patikimai naudotis Filmux, Filmai.in ir visais kitais puslapiais.

Iš kur parsisiųsti NordVPN?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai įsigyti NordVPN iš oficialios svetainės. Rekomenduojame pasekti daugumos žmonių pavyzdžiu ir įsigyti NordVPN maksimaliam laikotarpiui, kadangi pats NordVPN tiekėjas tada siūlo ypatingas nuolaidas, negu perkant pavyzdžiui mėnesiui. Tam, kad įsigyti šį VPN, paspauskite ant nuorodos apačioje:

ĮSIGYTI

Tada atsirasite NordVPN oficialiame puslapyje, kur ir galėsite pradėti šio VPN įsigijimą. Atsidariusiame lange spauskite "Grab the Deal" ar panašų mygtuką. Kai buvo rašomas šis straipsnis, buvo kalėdinės nuolaidos, tad kai skaitysite šį straipsnį jau gali būti vykdomos kitokios akcijos, tai vaizdas šiek tiek gali skirtis.


Sekančiame etapa jums reikės pasirinkti planą. NordVPN yra prestižinis VPN tiekėjas, tad jei norite įsigyti tokį VPN, rekomenduočiau pasirinkti kuo ilgesnį planą, tokiu būdu sutaupysite daugiausiai pinigų. Beje, jeigu piniginė leidžia, tai kaip papildomą paslaugą prisidėčiau ir NordPass paslaugą, kuri leidžia išsisaugoti visus slaptažodžius, užšifruoja juos ir jums nebereikia atsiminti visų slaptažodžių patiems.

NordPass naudinga, kai jungiatės į kokius nors tinklapius, kur reikia slaptažodžio, NordPass už jus tą slaptažodį įrašys automatiškai. Ši paslauga iš šio tiekėjo gana nauja, bet veikia tai nerealiai gerai. Pats visur naudoju skirtingus slaptažodžius, tai jeigu man reiktų pačiam atsiminti kokį 100 skirtingų slaptažodžių - būtų misija neįmanoma.

Bet kokiu atveju, papildomos paslaugos yra papildomos, jos nėra būtinos perkant NordVPN. Tai pasirinkę planą, spauskite "Continue to Payment".


Šiame etape reikės pasirinkti apmokėjimo būdą. NordVPN palaiko keletą skirtingų mokėjimo galimybių, aš visada renkuosi "Credit Cards" - kitaip tariant - internetinė bankininkystė. Tame pačiame etape taip pat turėsite įvesti ir savo elektroninio pašto adresą, ir kitą mokėjimo informaciją. Tada spauskite "Continue".


Po sėkmingo apmokėjimo, turėtumėte sulaukti elektroninio laiško iš NordVPN su specialia nuoroda, kurią paspaudus aktyvuosite savo Nord paskyrą. Tuomet galėsite prisijungti, kaip pavaizduota nuotraukoje apačioje. Įvesite savo elektroninio pašto adresą ir susikurtą slaptažodį ir pateksite į Nord portalą.


Nord portale, galėsite parsisiųsti NordVPN programą (NordPass programą taip pat, jeigu pirkote papildomą paslaugą). Šiame puslapyje pasirinkite savo naudojamą operacinę sistemą ir NordVPN programa pradės siųstis. Tada ją paleiskite.


Kaip instaliuoti NordVPN?

Tai standartinis programų instaliacijos langas, tai visur spauskite "Next" ir "Finish". NordVPN programa bus suinstaliuota jūsų kompiuteryje per minutę.


Kai programa susiinstaliuos, ji bus paleista automatiškai ir jus pasitiks prisijungimo langas. Įrašykite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote prisijungimui prie Nord portalo.


NordVPN taip pat be jokio papildomo mokesčio jums siūlo internetinių reklamų blokavimo galimybę, ji vadinasi CyberSec. Tai jei nenorite internetiniuose puslapiuose matyti erzinančių reklamų, siūlau spustelti mygtuką "Turn CyberSec on".


NordVPN programa sėkmingai veikia jūsų kompiuteryje, tad norėdami atblokuoti Filmux, Filmai.in ir visus kitus puslapius, pasirinkite "Quick Connect", tada NordVPN pati pasirinks greičiausią VPN serverį ir prie jo prisijungs.

Sveikinu, dabar esate anonimiški ir saugūs internete, beto, visi anksčiau užblokuoti tinklapiai tapo atblokuoti.


Kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in?

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums parodė kaip greitai ir patikimai galite atblokuoti visas svetaines. Tai visiškai legalu, šis metodas nesugadins nei jūsų kompiuterių sistemų, nei švaistys jūsų laiką ieškant kompiuterių specialistų, kurie galėtų perinstaliuoti sugadintą operacinę sistemą po DNS adresų keitinėjimų, bei užtikrins priėjimą prie bet kurios svetainės visame pasaulyje, ne tik Lietuvoje.

Jeigu šis įrašas padėjo jums, tai lygiai taip pat gali padėti ir jūsų artimiesiems/draugams/giminėms ir t.t., tad pasidalinkite šiuo įrašu ir su kitais.

Įsigyti NordVPN su nuolaida galite čiaUŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

 1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
 2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
 3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

 • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
 • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
 • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.