anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (72% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su Surfshark VPN

2024-01-04 8 min.
Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su Surfshark VPN

Filmux ir Filmai.in svetainės yra pačios populiariausios svetainės Lietuvoje, kuriose tūkstančiai interneto vartotojų sėkmingai žiūri filmus nemokamai. Yra ir daugiau panašių svetainių, tokių kaip torrent.lt ar linkomanija, kurios leidžia žiūrėti filmus juos pirmiau parsisiunčiant, tačiau jos nėra tokios populiarios kaip Filmux ar Filmai.in. Egzistuoja tokia didelė problema, kad Lietuvoje gyvenantys žmonės negali įeiti visus šiuos tinklapius, nes Lietuvos valdžia nurodė interneto tiekėjams blokuoti priėjimą prie minėtų svetainių Lietuvoje gyvenantiems žmonėms.

Kai interneto tiekėjai pradėjo laikytis valdžios nurodymų ir ėmė blokuoti Filmux, Filmai.in, Torrent.lt, Linkomaniją, ir visas kitas panašias svetaines, atsirado anon.lt tinklapis, kuris jau sėkmingai padėjo ir iki šiol padeda atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines interneto vartotojams Lietuvoje.

Internete pilna instrukcijų kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose ir, deja, daug žmonių tuo nemokamu būdu susigundo, nesuprasdami ką daro ir ką keičia - prikeitinėja ir sugadina savo operacines sistemas, poto praranda daug laiko ir moka didelius pinigus už Windows perinstaliavimą, ir grįžta į anon.lt, ieškodami kaip atblokuoti minėtus tinklapius, naudojantis patikimu būdu - įsigyjant VPN.

Tai kyla klausimas, kodėl žmonės taip noriai išmeta savo pinigus ir gadina savo kompiuterius, pakeitinėjant DNS adresus, kai yra vienas, laiko patikrintas būdas, kuriuo naudojasi MILIJONAI žmonių visame pasaulyje?

Jei dar nieko nežinote apie Surfshark VPN, tai galima susipažinti iš arčiau paskaičius Surfshark VPN apžvalgą.

Nusipirkę VPN už keletą eurų - dviems-triems metams - sutaupote daug pinigų, nes nesugadinate kompiuterių, bei gaunate:

 • 100% anonimiškumą internete - tiek namuose, tiek darbo metu;
 • Atblokuojate VISUS įmanomus tinklapius Lietuvoje ir visame pasaulyje;
 • Užblokuojate erzinančias reklamas;
 • Apsisaugojate nuo įvairių hakerių atakų - slaptažodžių ir informacijos praradimo;
 • Surfshark VPN galite nemokamai dalintis su šeimos nariais, giminėm ar draugais.

Šiame įraše rasite instrukcijas, kurios parodys ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO, kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines (ir visas kitas) naudojantis vienu populiariausių VPN - Surfshark VPN.

Beje, jeigu dar nežinote kas yra VPN ir kam jis skirtas, čia galite paskaityti plačiau.

Surfshark VPN įsigijimą ir instaliaciją sudaro keletas lengvų etapų:

 1. Nueiti į oficialų Surfshark tinklapį;
 2. Įvesti savo elektroninio pašto adresą, apmokėjimo būdą ir apmokėti;
 3. Pasitikrinti elektroninį paštą ir aktyvuoti Surfshark paskyrą;
 4. Prisijungti prie Surfshark portalo;
 5. Parsisiųsti Surfshark programą ir instaliuoti programą;
 6. Pradėti saugiai ir patikimai naudotis Filmux, Filmai.in ir visais kitais puslapiais.

Iš kur parsisiųsti Surfshark VPN?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai įsigyti Surfshark VPN iš oficialios svetainės. Rekomenduojame pasekti daugumos žmonių pavyzdžiu ir įsigyti Surfshark maksimaliam laikotarpiui, kadangi pats Surfshark tiekėjas tada siūlo dosnias nuolaidas, negu perkant pavyzdžiui mėnesiui. Tam, kad įsigyti šį VPN, paspauskite ant nuorodos apačioje:

ĮSIGYTI

Tada atsirasite Surfshark VPN oficialiame puslapyje, kur ir galėsite pradėti šio VPN įsigijimą. Atsidariusiame lange spauskite "Buy VPN now" mygtuką. Automatiškai bus pritaikytas didelės nuolaidos kodas.

Sekančiame žingsnyje pasirinkite planą, rekomenduojamas planas - 24 mėnesiams, gaunate didžiausią nuolaidą, kokią tik įmanoma gauti tarp visų kitų VPN tiekėjų. Žemiau pateiktoje nuotraukoje matosi, kad nuolaidos kuponas (kodas) buvo automatiškai pritaikytas jūsų pirkimui.


Pasirinkus planą, sekančiame žingsnyje jums reikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, į kurį Surfshark atsiųs specialų laišką, kuriame rasite Surfshark paskyros aktyvacijos nuorodą. Taigi, sekančiame etape, įveskite savo elektroninio pašto adresą, pasitikrinkite keliskart, kad įvedadate teisingą. Tai svarbu.


Sekančiame etape (3), galite aktyvuoti papildomas paslaugas (nebūtina), kurios jums suteiks ekstra saugumo, pavyzdžiui, galite gauti pranešimą, kada jūsų elektroninio pašto adresas yra nutekinamas ir patenka į hakerių rankas, tuomet jus Surfshark įspėja, kad jūsų elektroninis paštas buvo nutekintas ir jums reikia pasikeisti slaptažodį. Antra funkcija, kurią  gautumėt papildomai tai būtų paieškos sistema, kuri jūsų ieškomų dalykų nesektų ir nekištų erzinančių reklamų (Google, deja seka, ir grūda reklamas). Šį žingsnį galite praleisti, jei nenorite šių papildomų galimybių.

Toliau, pasirinkite apmokėjimo būdą, aš dažniausiai internete atsiskaitinėju, naudojantis internetine bankininkyste, bet, kaip matote, yra ir kitų būdų, tai pasirinkite jums priimtiną.


Po sėkmingo apmokėjimo, turėtumėt gauti elektroninį laišką nuo Surfshark, ten rasite specialią nuorodą, ant kurios paspaudus, aktyvuosite savo Surfshark paskyrą ir sekančiame etape galėsite prisijungti prie Surfshark portalo. Apačioje pavaizduotas prisijungimo į Surfshark portalą langas.


Sėkmingai prisijungus prie Surfshark portalo, matysite visas šio tiekėjo palaikomas platformas. Jei naudojate Windows, tai pasirinkite žaliai pažymėtą mygtuką, kad parsisiųsti Surfshark programą, kurią poto ir paleiskite.


Kaip instaliuoti Surfshark VPN?

Surfshark programa automatiškai turėtų susiinstaliuoti jūsų nevargindama įvairiais klausimais, tad sekantis vaizdas, kurį turėtumėt matyti būtų toks kaip apatinėje nuotraukoje. Ten turėsite įvesti tą patį elektroninį pašto adresą, kurį naudojote prisijungimui į Surfshark portalą, ir tą patį slaptažodį.


Rekomenduojama visada pasirinkti  greičiausią serverį iš sąrašo (Fastest server) ir programa jus automatiškai prijungs prie greičiausio tuo metu VPN serverio. Mano atveju - prijungė prie Latvijoje esančio serverio. Jeigu norite kitokios šalies IP adreso - pasirinkite iš sąrašo kitą šalį patys.


Kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in?

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums parodė kaip greitai ir patikimai galite atblokuoti visas svetaines. Tai visiškai legalu, šis metodas nesugadins nei jūsų kompiuterių sistemų, nei švaistys jūsų laiką ieškant kompiuterių specialistų, kurie galėtų perinstaliuoti sugadintą operacinę sistemą po DNS adresų keitinėjimų, bei užtikrins priėjimą prie bet kurios svetainės visame pasaulyje, ne tik Lietuvoje.

Jeigu šis įrašas padėjo jums, tai lygiai taip pat gali padėti ir jūsų artimiesiems/draugams/giminėms ir t.t., tad pasidalinkite šiuo įrašu ir su kitais.

Įsigyti Surfshark VPN su nuolaida galite čiaUŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

 1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
 2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
 3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

 • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
 • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
 • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.