anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (72% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Filmai.in IP Adresas - Kaip atblokuoti Filmai.in pakeitus IP adresą / filmai in IP / filmai in IP adresas

2024-01-04 6 min.
Filmai.in IP Adresas - Kaip atblokuoti Filmai.in pakeitus IP adresą / filmai in IP / filmai in IP adresas

Filmai.in IP Adresas - jeigu jums ši frazė girdėta ir jeigu jums tai įdomu, tai skaitykite toliau ir sužinokite kas tas IP adresas ir kaip atblokuoti filmai.in, pakeitus IP adresą. Pirma frazės dalis - Filma.in (ar Filmai.in) - čia kaip ir nieko nereikia aiškinti. Tai paprasčiausias tinklapis, leidžiantis žiūrėti filmus nemokamai online. Antra frazės dalis - IP Adresas, čia jau įdomiau. Aš suprantu žmones, kurie neturi daug žinių apie kompiuterius, IP adresus ir panašius dalykus - ne visi tai nori ir turi žinoti. Šiame straipsnyje paaiškinsiu kas tas IP adresas, kaip jį pakeisti, ir kaip atblokuoti Filmai.in / Filmux / Linkomaniją / Torrent.lt ir visas kitas Lietuvoje blokuojamas svetaines.

Kas yra IP adresas - ar jis svarbus?

Jeigu nesigilinant labai smarkiai į įvairias kompiuterines sąvokas ir panašiai, tai IP adresas yra jūsų kompiuterio identifikacinis adresas visame internete. Mūsų visų IP adresai yra skirtingi, todėl jie ir yra vadinami identifikaciniais. Gaila, bet daug žmonių arba to nežino, arba nevertina, todėl neišvengia įvairių problemų internete. Problemos gali būti įvairios - virusai, hakerių atakos (pvz.: hakeriai, kai kuriais atvejais, gali matyti ką rašinėjatės internete), daroma didelė nauda reklamos tinklams, ko pasekoje matote intuityvias reklamas, pagal savo gyvenamą vietą ir pan. Ir dar daug kitų blogybių. Juk savo asmens kodo visiems viešai nerodom, tai kodėl tą darom su savo IP adresais?

Tiems, kas nesidomi kompiuteriniais reikalais, hakeriais, saugumu ir pan., tai patariu - saugokit savo IP adresus internete, kad ir ką darytumėte. Kai jūs lankotės kokiame nors tinklapyje, kad ir šitame - jūs man išduodate savo lokaciją.

Taip pat, galėčiau jums rodyti daug reklamų, kurias pamatę galvotumėt - iš kur aš žinau ko jūs neseniai ieškojot internete ir kaip aš žinau kas jus konkrečiai domina, kad rodau būtent jums tinkamas reklamas. Savo tinklapyje to nedarau, vietoj to - noriu jums patarti, kaip apsaugoti internete save ir savo šeimos narius.

Tuo pačiu papasakosiu ir atblokuoti svetaines, tokias kaip Filmai IN ar Filmux. Beje, tai padarysite visiškai legaliais būdais, nesvarbu, kad Lietuvos teismai blokuoja prieigas prie šių tinklapių. Internete daug kartų buvo komentuota, kad Lietuvos valdžios užsimoti tikslai jokių rezultatų neduos, ir juos labai paprastai ir nepažeidžiant įstatymų galima apeiti.

Filmai IN / IP Adresas / Kaip Atblokuoti prieigą

Visų pirma, turite sužinoti savo IP adresą, tam, kad įsitikinti, ar dėl savo lietuviško IP adreso negalite patekti į Filmai.in svetainę. Paprasčiausias būdas, kaip galite sužinoti savo IP adresą, tai į Google paieškos sistemą įvedę anglišką terminą: what is my ip address. Jei šitas būdas neveikia, yra kitas būdas, atsidarykite specialią svetainę, paspaudę ant šios nuorodos: https://whatismyipaddress.com/.


Nors tai ir yra mano IP adresas, jis nėra mano tikrasis adresas, plius, čia nėra mano tiksli vietos lokacija, kadangi jungiuosi per VPN programėlę, kuri saugiai pakeičia mano IP adresą į bet kurios norimos šalies adresą. Šiuo atveju - Jungtinės Amerikos Valstijos. Kitaip viešai ir nerodyčiau savo IP adreso dėl visų minėtų priežąsčių. Jūsų atveju, IP adresas bus kitoks (jeigu esate Lietuvoje - bus lietuviškas), kuris jums yra duotas jūsų interneto tiekėjo. Kaip matote paveikslėlyje, IP adrese yra užkoduota jūsų lokacija, jūsų atveju - Lietuva.

Tokiu būdu, Lietuvos teismai priėmė įstatymą, kad visiems lietuviškiems IP adresams, interneto tiekėjai privalo blokuoti priėjimą prie Filmai IN svetainės. Kadangi jūsų interneto tiekėjas jums išduoda lietuvišką internetinį adresą, su šiuo identifikaciniu adresu jūs bandote įeiti į Filmai IN svetainę - ten įėję gaunate bloką - Lietuvos teritorijoje šiuo tinklapiu naudotis negalite.

Neseniai įkeltos instrukcijos apie tai, kaip galima atblokuoti Filmux naudojantis skirtingais VPN tiekėjais su visais pavyzdžiais:

Kaip atblokuoti FILMAI IN pakeitus IP adresą - VPN

Pakeisti savo IP adresą galite labai greitai ir paprastai (tiek telefone, tiek kompiuteryje). Tai padarysite saugiai, nepažeidžiant jokių sisteminių nustatymų. Pakeitę savo IP adresą, galėsite vėl lankytis svetainėse, tokiuose kaip Filmai.in / Filmux / Kt. Beje, jūsų interneto tiekėjai nematys jūsų siunčiamo srauto (ką darote internete, kur naršote, ir pan.). Taip pat, hakeriams ir reklamos tinklams būsite visiškas anonimiški ir nematomi. Tam privalote įsigyti VPN (mano asmeninė rekomendacija - pirmasis Surfshark VPN tiekėjas).

  1. Surfshark VPN (man patinka labiausiai - pigiausias ir stabiliausias). Tai yra lengviausias, patikimiausias ir universaliausias būdas atblokuoti ne tik minėtas svetaines, bet ir visas kitus Lietuvoje blokuojamus tinklapius. PREMIUM klasė, nors pagal kainą vienas pigiausių.
  2. CyberGhost VPN. Palaiko lietuviškus VPN serverius, tad jei gyvenate užsienyje, galėsite matyti ir lietuvišką televiziją internetu. Rekomenduoju užsienyje gyvenantiems lietuviams.
  3. NordVPN. Populiariausias iš visų minėtų, laikomas prestižiniu, pats jį naudoju taip pat. Tad, jei galite išleisti vienu euru daugiau, rekomenduoju. Absoliuti premium kokybė.

Jeigu norite žinoti kaip veikia VPN programėlės, turiu paruošęs kelis filmukus:


Surfshark VPN DEMO

NordVPN DEMO

CyberGhost VPN DEMO

Taigi

Išvados būtų labai paprastos - IP adresas yra jūsų identifikacinis kodas internete. Saugokit, pakeiskit, prieikit prie visų įmanomų tinklapių internete, likite nematomi savo interneto tiekėjams, hakeriams, reklamos tinklams. O svarbiausia - dabar žinote frazę FILMAI IN IP ADRESAS!UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

  1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
  2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
  3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

  • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
  • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
  • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.