Filmai.in IP Adresas - Kaip atblokuoti Filmai.in pakeitus IP adresą

2020-09-25 6 min.

Filmai.in IP Adresas - jeigu jums ši frazė girdėta ir jeigu jums tai įdomu, tai skaitykite toliau ir sužinokite kas tas IP adresas ir kaip atblokuoti filmai.in, pakeitus IP adresą. Pirma frazės dalis - Filma.in (ar Filmai.in) - čia kaip ir nieko nereikia aiškinti. Tai paprasčiausias tinklapis, leidžiantis žiūrėti filmus nemokamai online. Antra frazės dalis - IP Adresas, čia jau įdomiau, ane? Aš suprantu žmones, kurie neturi daug žinių apie kompiuterius, IP adresus ir panašius dalykus - ne visi tai nori ir turi žinoti. Šiame straipsnyje paaiškinsiu kas tas IP adresas, kaip jį pakeisti, ir kaip atblokuoti Filmai.in / Filmux / Linkomaniją / Torrent.lt ir visas kitas Lietuvoje blokuojamas svetaines.

Kas yra IP adresas - ar jis svarbus?

Jeigu nesigilinant labai smarkiai į įvairias kompiuterines sąvokas ir panašiai, tai IP adresas yra jūsų kompiuterio identifikacinis adresas visame internete. Mūsų visų IP adresai yra skirtingi, todėl jie ir yra vadinami identifikaciniais. Gaila, bet daug žmonių arba to nežino, arba nevertina, todėl neišvengia įvairių problemų internete. Problemos gali būti įvairios - virusai, hakerių atakos (pvz.: hakeriai, kai kuriais atvejais, gali matyti ką rašinėjatės internete), daroma didelė nauda reklamos tinklams, ko pasekoje matote intuityvias reklamas, pagal savo gyvenamą vietą ir pan. Ir dar daug kitų blogybių. Juk savo asmens kodo visiems viešai nerodom, tai kodėl tą darom su savo IP adresais?

Tiems, kas nesidomi kompiuteriniais reikalais, hakeriais, saugumu ir pan., tai patariu - saugokit savo IP adresus internete, kad ir ką darytumėte. Kai jūs lankotės kokiame nors tinklapyje, kad ir šitame - jūs man išduodate savo lokaciją.

Taip pat, galėčiau jums rodyti daug reklamų, kurias pamatę galvotumėt - iš kur aš žinau ko jūs neseniai ieškojot internete ir kaip aš žinau kas jus konkrečiai domina, kad rodau būtent jums tinkamas reklamas. Savo tinklapyje to nedarau, vietoj to - noriu jums patarti, kaip apsaugoti internete save ir savo šeimos narius.

Tuo pačiu papasakosiu ir atblokuoti svetaines, tokias kaip Filmai IN ar Filmux. Beje, tai padarysite visiškai legaliais būdais, nesvarbu, kad Lietuvos teismai blokuoja prieigas prie šių tinklapių. Internete daug kartų buvo komentuota, kad Lietuvos valdžios užsimoti tikslai jokių rezultatų neduos, ir juos labai paprastai ir nepažeidžiant įstatymų galima apeiti.

Filmai IN / IP Adresas / Kaip Atblokuoti prieigą

Visų pirma, turite sužinoti savo IP adresą, tam, kad įsitikinti, ar dėl savo lietuviško IP adreso negalite patekti į Filmai.in svetainę. Paprasčiausias būdas, kaip galite sužinoti savo IP adresą, tai į Google paieškos sistemą įvedę anglišką terminą: what is my ip address. Jei šitas būdas neveikia, yra kitas būdas, atsidarykite specialią svetainę, paspaudę ant šios nuorodos: https://whatismyipaddress.com/.


Nors tai ir yra mano IP adresas, jis nėra mano tikrasis adresas, plius, čia nėra mano tiksli vietos lokacija, kadangi jungiuosi per VPN programėlę, kuri saugiai pakeičia mano IP adresą į bet kurios norimos šalies adresą. Šiuo atveju - USA. Kitaip viešai ir nerodyčiau savo IP adreso dėl visų minėtų priežąsčių. Jūsų atveju, IP adresas bus kitoks (jeigu esate Lietuvoje - bus lietuviškas), kuris jums yra duotas jūsų interneto tiekėjo. Kaip matote paveikslėlyje, IP adrese yra užkoduota jūsų lokacija, jūsų atveju - Lietuva.

Tokiu būdu, Lietuvos teismai priėmė įstatymą, kad visiems lietuviškiems IP adresams, interneto tiekėjai privalo blokuoti priėjimą prie Filmai IN svetainės. Kadangi jūsų interneto tiekėjas jums išduoda lietuvišką internetinį adresą, su šiuo identifikaciniu adresu jūs bandote įeiti į Filmai IN svetainę - ten įėję gaunate bloką - Lietuvos teritorijoje šiuo tinklapiu naudotis negalite.

Kaip atblokuoti FILMAI IN pakeitus IP adresą - VPN

Pakeisti savo IP adresą galite labai greitai ir paprastai (tiek telefone, tiek kompiuteryje). Tai padarysite saugiai, nepažeidžiant jokių sisteminių nustatymų. Pakeitę savo IP adresą, galėsite vėl lankytis svetainėse, tokiuose kaip Filmai.in / Filmux / Kt. Beje, jūsų interneto tiekėjai nematys jūsų siunčiamo srauto (ką darote internete, kur naršote, ir pan.). Taip pat, hakeriams ir reklamos tinklams būsite visiškas anonimiški ir nematomi. Tam privalote įsigyti VPN (mano asmeninė rekomendacija - pirmasis Surfshark VPN tiekėjas).


  1. Surfshark VPN (man patinka labiausiai - pigiausias ir stabiliausias). Tai yra lengviausias, patikimiausias ir universaliausias būdas atblokuoti ne tik minėtas svetaines, bet ir visas kitus Lietuvoje blokuojamus tinklapius. PREMIUM klasė, nors pagal kainą vienas pigiausių.
  2. CyberGhost VPN. Palaiko lietuviškus VPN serverius, tad jei gyvenate užsienyje, galėsite matyti ir lietuvišką televiziją internetu. Rekomenduoju užsienyje gyvenantiems lietuviams.
  3. NordVPN. Populiariausias iš visų minėtų, skaitomas prestižiniu, nors pats jį naudoju rečiausiai. Tad, jei galite išleisti vienu euru daugiau, rekomenduoju. Absoliuti premium kokybė.

Jeigu norite žinoti kaip veikia VPN programėlės, turiu paruošęs kelis filmukus:

Surfshark VPN DEMO

NordVPN DEMO

CyberGhost VPN DEMO

Taigi

Išvados būtų labai paprastos - IP adresas yra jūsų identifikacinis kodas internete. Saugokit, pakeiskit, prieikit prie visų įmanomų tinklapių internete, likite nematomi savo interneto tiekėjams, hakeriams, reklamos tinklams. O svarbiausia - dabar žinote frazę FILMAI IN IP ADRESAS!

Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €3.30/mėn.
Nuolaidos kodas: nordsurf

Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €2.09/mėn.
Nuolaidos kodas: sharkvpn


Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.64/mėn.
Nuolaidos kodas: suveikia automatiškaiSkaityti daugiau