NordVPN apžvalga (70% nuolaida!) + demo

2019-09-24 5 min.

Prieš skaitant šį įrašą, patariame perskaityti kas yra VPN ir kuo jis naudingas. NordVPN - vienas iš TOP 4 VPN tiekėjų, vienas iš dažniausiai pasirenkamų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. NordVPN yra 100% patikimas VPN tiekėjas, kuris užtikrins jūsų anonimišką ir saugų naršymą internete. Aš pats naudoju šį tiekėją jau nemažai laiko, nei karto nebuvo jokių problemų su ryšio trūkinėjimu, paslaugos neprieinamumu ir pan. Tiesą sakant, net neįsivaizduočiau, kaip galėtų būti, kad būtų neįmanoma prisijungti prie šio tiekėjo VPN serverių, kai tų serverių yra virš 5600, virš 60 valstybių, į kuriuose esančius serverius galite prisijungti.

nordvpn - anon.lt

PRIVALUMAI

Saugumas yra pagrindinė priežąstis, kodėl dauguma žmonių naudoja VPN paslaugas. Kaip ir visi kiti šiame tinklapyje rekomenduojami VPN tiekėjai siūlo aukštą - karinio laipsnio šifravimą (čia taip, kaip jie patys išsireiškia). Taip pat, naudojantis VPN paslaugomis, internete tapsite nematomi, netgi savo interneto tiekėjui. NordVPN turi keletą įdomių dalykų, tokių kaip:

  1. CyberSec. Kaip NordVPN teigia, ši technologija jūsų saugumą ir privatumą perkels į kitą lygį. CyberSec turi tris pagrindinius privalumus. Pirmas - automatiškai blokuojami pavojingi tinklapiai, kurie jums gali pakenkti. Antras - jeigu jūsų įrenginys tapo DDoS auka, CyberSec tam užkirs komunikacijos kelią tarp jūsų įrenginio ir Botnet tinklo. Trečias - blokuojamos įvairios reklamos, iššokantys langai (angl. - popups), automatiškai pasileidžiančios video reklamos. Tiesa, kiek žinoma, programėlėse, parsisiųstose iš Google Play Store, reklamos nėra blokuojamos dėl Google politikos. CyberSec nustatymą galite betkada išjungti/įsijungti.
  2. Dvigubas VPN. Kaip ir tikriausiai supratote iš pavadinimo, tai galimybė susijungti per 2 VPN serverių grandinę, kas ypač dideliems paranojikams užtikrintų dvigubą saugumą, kadangi jūsų srautas pereitų per 2 VPN serverius, ir tokiu būdu išmėtytumėt savo pėdas dar labiau.
  3. Automatic Kill Switch. NordVPN programinė įranga automatiškai nutrauks jūsų susijungimą su internetu, jeigu jūsų įrenginio susijungimas su VPN serveriu netikėtai nutrūktų. Šita galimybė yra naudinga, kadangi kartais gali pasitaikyti, kad, pavyzdžiui, siųsitės torentus net nenujausdami, kad tai darote neprisijungus prie VPN - visiškai atvirai, rodydami viešai savo IP adresą, ko pasekoje, atitinkami teisėsaugos atstovai vieną dieną gali pasibelsti į jūsų duris ir smarkiai nuskriausti.
  4. Onion Over VPN. Jeigu teko girdėti TOR, tai turbūt žinote, kad norint naudotis TOR, jums reikės parsisiųsti specialią naršyklę. Su NordVPN jums tereiks įsijungti šią funkciją ir jūsų srautas bus nukreipiamas per TOR tinklą automatiškai + priedo dar gausite ir papildomą VPN saugumą.
  5. Jokio jūsų srauto registravimo. Tai reiškia, kad jūsų veiklos internete NordVPN neregistruoja ir visiškai nekaupia jokių duomenų apie tai, kur eina jūsų srautas. Vadinasi, jeigu siunčiatės filmus per torentus, žiūrite juos kažkur online, pavyzdžiui filmai.in svetainėje ar naudojat betkokį kitą P2P tinklą programų ar filmų siuntimuisi - naudojant VPN prisijungimą jūs tai darysite visiškai saugiai ir anonimiškai.
  6. Visi kiti standartiniai dalykai. Galite prieiti prie užblokuotų tinklapių ar turinio pagal jūsų geo-lokaciją, siųstis torentus, saugiai ir be jokio stabdymo žiūrėti YouTube ar kitus video tinklapius, ir t.t.
  7. Greitis. Daug žmonių mano, jog susijungimas su VPN stipriai sulėtins interneto greitį. Neseniai atlikau interneto greičio testą, kad patikrinti ar tikrai sulėtina ir kiek daug. Testui atlikti naudojau būtent NordVPN tiekėją, rezultatus pažiūrėkit patys.
  8. Prieinama kaina. Vienas iš svarbiausių faktorių yra kaina. NordVPN yra vienas pigiausių tiekėjų, tačiau suteikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir 24 per parą pagalbą internetu, iškilus įvairiems klausimams, susijusiems su VPN paslauga.
  9. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 

TRŪKUMAI

NordVPN taip pat turi trūkumų. Aplikacija (bent jau su iPhone X telefonu) kartais užsikrauna lėtai, tad kartais trukdo, jeigu nori greitai įjungti/išjungti VPN.

NORDVPN VPN DEMO

Žemiau matysite NordVPN programos demonstracinį video, kuriame parodysiu kaip atrodo NordVPN aplikacija ir kaip ja naudotis. Viskas iš tikrųjų labai paprasta, o pats aplikacijos dizainas gražus ir valdymas - patogus. Šiame demonstraciniame video matysite visas šalis, kuriuose šis VPN tiekėjas turi serverius. Galite pasirinkti norimą VPN serverį iš sąrašo arba stumdydami pasaulio žemėlapį. Jeigu jums VPN serverio šalis nėra svarbi, tada galite pasinaudoti Quick Connect mygtuku, kuris privers išmanią aplikaciją automatiškai parinkti arčiausiai jūsų lokacijos esantį VPN serverį, ir taip pat, kuris turi mažiausiai apkrovos - kad užtikrinti maksimaliai spartų veikimą. Nustatymų meniu nenorėjau įjungti, nes ten matomas mano asmeninės paskyros elektroninis paštas ir prenumeratos galiojimo laikas. Be šitos informacijos, dar buvo keletas jungtukų: CyberSec ir automatinio VPN prisijungimo. Per visą naudojimosi NordVPN paslaugomis laiką, aplikacija nebuvo nei karto nulūžusi, o VPN ryšys veikia stabiliai, be jokių atsijunginėjimų.

Išbandykit NordVPN ir parašykit ką galvojat komentaruose!
Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €2.62/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.75/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €1.79/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.7
Kaina €2.26/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.5
Kaina €3.04/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.6
Kaina €5.92/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.0
Kaina €5.49/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.1
Kaina €5.31/mėn.

Skaityti daugiau