anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (74% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


NordVPN apžvalga + demo

2024-01-04 5 min.
NordVPN apžvalga + demo

Prieš skaitant šį įrašą, patariame perskaityti kas yra VPN ir kuo jis naudingas. NordVPN - vienas iš TOP 4 VPN tiekėjų, vienas iš dažniausiai pasirenkamų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. NordVPN yra 100% patikimas VPN tiekėjas, kuris užtikrins jūsų anonimišką ir saugų naršymą internete. Aš pats naudoju šį tiekėją jau nemažai laiko, nei karto nebuvo jokių problemų su ryšio trūkinėjimu, paslaugos neprieinamumu ir pan. Tiesą sakant, net neįsivaizduočiau, kaip galėtų būti, kad būtų neįmanoma prisijungti prie šio tiekėjo VPN serverių, kai tų serverių yra virš 5600, virš 60 valstybių, į kuriuose esančius serverius galite prisijungti.

NUOLAIDA IKI 78%

Pasinaudokite šiuo metu esančiomis nuolaidomis ir įsigykite NordVPN 24 mėn. planą net 78% pigiau!

PRIVALUMAI

Saugumas yra pagrindinė priežąstis, kodėl dauguma žmonių naudoja VPN paslaugas. Kaip ir visi kiti šiame tinklapyje rekomenduojami VPN tiekėjai siūlo aukštą - karinio laipsnio šifravimą (čia taip, kaip jie patys išsireiškia). Taip pat, naudojantis VPN paslaugomis, internete tapsite nematomi, netgi savo interneto tiekėjui. NordVPN turi keletą įdomių dalykų, tokių kaip:

  1. CyberSec. Kaip NordVPN teigia, ši technologija jūsų saugumą ir privatumą perkels į kitą lygį. CyberSec turi tris pagrindinius privalumus. Pirmas - automatiškai blokuojami pavojingi tinklapiai, kurie jums gali pakenkti. Antras - jeigu jūsų įrenginys tapo DDoS auka, CyberSec tam užkirs komunikacijos kelią tarp jūsų įrenginio ir Botnet tinklo. Trečias - blokuojamos įvairios reklamos, iššokantys langai (angl. - popups), automatiškai pasileidžiančios video reklamos. Tiesa, kiek žinoma, programėlėse, parsisiųstose iš Google Play Store, reklamos nėra blokuojamos dėl Google politikos. CyberSec nustatymą galite betkada išjungti/įsijungti.
  2. Dvigubas VPN. Kaip ir tikriausiai supratote iš pavadinimo, tai galimybė susijungti per 2 VPN serverių grandinę, kas ypač dideliems paranojikams užtikrintų dvigubą saugumą, kadangi jūsų srautas pereitų per 2 VPN serverius, ir tokiu būdu išmėtytumėt savo pėdas dar labiau.
  3. Automatic Kill Switch. NordVPN programinė įranga automatiškai nutrauks jūsų susijungimą su internetu, jeigu jūsų įrenginio susijungimas su VPN serveriu netikėtai nutrūktų. Šita galimybė yra naudinga, kadangi kartais gali pasitaikyti, kad, pavyzdžiui, siųsitės torentus net nenujausdami, kad tai darote neprisijungus prie VPN - visiškai atvirai, rodydami viešai savo IP adresą, ko pasekoje, atitinkami teisėsaugos atstovai vieną dieną gali pasibelsti į jūsų duris ir smarkiai nuskriausti.
  4. Onion Over VPN. Jeigu teko girdėti TOR, tai turbūt žinote, kad norint naudotis TOR, jums reikės parsisiųsti specialią naršyklę. Su NordVPN jums tereiks įsijungti šią funkciją ir jūsų srautas bus nukreipiamas per TOR tinklą automatiškai + priedo dar gausite ir papildomą VPN saugumą.
  5. Jokio jūsų srauto registravimo. Tai reiškia, kad jūsų veiklos internete NordVPN neregistruoja ir visiškai nekaupia jokių duomenų apie tai, kur eina jūsų srautas. Vadinasi, jeigu siunčiatės filmus per torentus, žiūrite juos kažkur online, pavyzdžiui filmai.in svetainėje ar naudojat betkokį kitą P2P tinklą programų ar filmų siuntimuisi - naudojant VPN prisijungimą jūs tai darysite visiškai saugiai ir anonimiškai.
  6. Visi kiti standartiniai dalykai. Galite prieiti prie užblokuotų tinklapių ar turinio pagal jūsų geo-lokaciją, siųstis torentus, saugiai ir be jokio stabdymo žiūrėti YouTube ar kitus video tinklapius, ir t.t.
  7. Greitis. Daug žmonių mano, jog susijungimas su VPN stipriai sulėtins interneto greitį. Neseniai atlikau interneto greičio testą, kad patikrinti ar tikrai sulėtina ir kiek daug. Testui atlikti naudojau būtent NordVPN tiekėją, rezultatus pažiūrėkit patys.
  8. Prieinama kaina. Vienas iš svarbiausių faktorių yra kaina. NordVPN yra vienas pigiausių tiekėjų, tačiau suteikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir 24 per parą pagalbą internetu, iškilus įvairiems klausimams, susijusiems su VPN paslauga.
  9. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.


TRŪKUMAI

NordVPN taip pat turi trūkumų. Aplikacija (bent jau su iPhone X telefonu) kartais užsikrauna lėtai, tad kartais trukdo, jeigu nori greitai įjungti/išjungti VPN.


NORDVPN VPN DEMO

Žemiau matysite NordVPN programos demonstracinį video, kuriame parodysiu kaip atrodo NordVPN aplikacija ir kaip ja naudotis. Viskas iš tikrųjų labai paprasta, o pats aplikacijos dizainas gražus ir valdymas - patogus. Šiame demonstraciniame video matysite visas šalis, kuriuose šis VPN tiekėjas turi serverius. Galite pasirinkti norimą VPN serverį iš sąrašo arba stumdydami pasaulio žemėlapį. Jeigu jums VPN serverio šalis nėra svarbi, tada galite pasinaudoti Quick Connect mygtuku, kuris privers išmanią aplikaciją automatiškai parinkti arčiausiai jūsų lokacijos esantį VPN serverį, ir taip pat, kuris turi mažiausiai apkrovos - kad užtikrinti maksimaliai spartų veikimą. Nustatymų meniu nenorėjau įjungti, nes ten matomas mano asmeninės paskyros elektroninis paštas ir prenumeratos galiojimo laikas. Be šitos informacijos, dar buvo keletas jungtukų: CyberSec ir automatinio VPN prisijungimo. Per visą naudojimosi NordVPN paslaugomis laiką, aplikacija nebuvo nei karto nulūžusi, o VPN ryšys veikia stabiliai, be jokių atsijunginėjimų.

Įsigykit NordVPN čia.



UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

  1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
  2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
  3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

  • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
  • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
  • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.