Kaip atblokuoti Filmux / filmux.org / filmux.net

2020-10-20 8 min.

Tai didelė problema Lietuvos internetinių filmų mėgėjams, ypač tiems (ar toms), kurie neturi daug žinių apie kompiuterius ir nežino vieno gero būdo, kaip atblokuoti Filmux svetainę, nepažeidžiant įstatymų ar nesugadinant savo kompiuterio sistemos. Lietuvos teismai uždraudė Lietuvoje gyvenantiems žmonėms (arba tiems, kurie turi lietuvišką IP adresą) prieigą prie Filmux (filmux org ar filmux net) svetainių. Vadinasi, jeigu jūs gyvenate Lietuvoje, jūsų interneto tiekėjas jums priskyrė lietuvišką IP adresą. Tada tie patys interneto tiekėjai iš teismų gavo nurodymą blokuoti visą internetinį srautą einantį į Filmux / filmux org / filmux net svetaines. Jūsų interneto tiekėjas mato kiekvieno savo vartotojo internetinį srautą, kitaip tariant, jūsų interneto tiekėjas mato kur naršote, kada naršote, ir kiek naršote. Ir Lietuvos valstybė interneto tiekėjus įgalino užblokuoti prieigą prie Filmux svetainės, nes, atseit, jūs būtinai privalote pirkti filmus, o ne siųstis ar žiūrėti filmus internete nemokamai.

Kaip greitai ir paprastai atblokuoti Filmux

Internete yra paplitę daug įvairių instrukcijų, kaip galima atblokuoti Filmux tinklapį, tačiau nei vienas tų būdų neužtikrins ilgalaikio poveikio, taip pat, tie "būdai" gali sugadinti jūsų interneto nustatymus, ko pasekoje, ilgainiui nebegalėsite įeiti į kitas svetaines, tokias kaip automobilių pirkimo/pardavimo svetaines, žvejybos, medžioklės, skelbimų svetaines. Nors pačiam taip neatsitiko (bent jau kolkas), bet teko girdėti, kad dėlto, kad pasikeitė jūsų DNS adresas, nebeatidarė ir facebook. Aš tas instrukcijas pateiksiu šiame straipsnyje, bet jei nuspręsite visa tai atlikti savo kompiuteryje - tai darote savo rizika ir savo noru. Šis tinklapis už sukeltas pasėkmes neatsako.

Yra tik vienas patikimas būdas kaip galima atblokuoti Filmux / Filmux ORG / Filmux NET ir kitas Lietuvoje blokuojamas svetaines, tokias kaip Linkomanija, Filmai IN, Torrent, įvairias lošimų svetaines, ir tas būdas vadinasi VPN.

 1. Surfshark VPN (man patinka labiausiai iš visų išbandytų, Surfshark yra pigiausias iš trijų ir veikia be priekaištų). Be kita ko, pasirodo, Surfshark yra vienas perkamiausių VPNų Lietuvoje. Tai geras būdas atblokuoti ne tik minėtas svetaines, bet ir visus kitus Lietuvoje blokuojamus tinklapius (kompiuteriuose ir telefonuose). Sakyčiau PREMIUM klasė, nors pagal kainą vienas pigiausių.
 2. CyberGhost VPN. Palaiko lietuviškus VPN serverius, tad jei gyvenate užsienyje, galėsite matyti ir lietuvišką televiziją internetu. Rekomenduoju užsienyje gyvenantiems lietuviams. Kompiuteriuose veikia labai stabiliai, tačiau telefone (bent jau Apple iPhone X) CyberGhost appsas lūžinėja.
 3. NordVPN. Populiariausias iš visų minėtų, laikomas prestižiniu VPN, pats jį naudoju savo planšetiniame ir darbo laptope. Tad, jei galite išleisti vienu euru daugiau, rekomenduoju. Absoliuti premium kokybė.

Yra keletas VPN tiekėjų: vienas skirtas norintiems balanso tarp kainos ir kokybės, kitas pagal prestižą, kitas - lietuviams, gyvenantiems užsienyje. Aš pats naudoju visus tris tiekėjus ir esu su visais VPN tiekėjais sukuręs DEMO, kuriame galite pamatyti kaip tai veikia. Apačioje rasite nuorodas, jei įdomu.


Žodžiu, naudodami VPN (įsijungę kompiuteryje ar telefone programėlę), pakeisite savo IP adresą iš lietuviško į kitos šalies, galite pasirinkti iš daugybės šalių, aš dažniausiai naudoju UK arba USA serverius. Tokiu būdu, einant į Filmux svetainę, aš vėl turiu priėjimą, kadangi mano IP adresas yra nebe lietuviškas.

Kaip atblokuoti Filmux / Filmux ORG / Filmux NET telefone

Žiūrėkite mano sukurtus filmukus, kaip naudotis VPN programėlėmis, tokiu būdu ir galėsite atblokuoti. Telefone jums nepavyks pakeisti DNS adresų, DNS keitimo būdas veikia tik kompiuteriuose. Filmukus, kaip naudotis VPN programėlėmis galite rasti čia:

Surfshark VPN DEMO

NordVPN DEMO

CyberGhost VPN DEMO

Nepatikimas būdas: kaip atblokuoti Filmux / Filmux ORG / Filmux NET kompiuteryje (telefone to padaryti negalima)

Žemiau pateikiami kiti būdai, kaip galite atblokuoti priėjimą prie Filmux / Filmux ORG / Filmux NET svetainių, bet tai neapsaugo nuo patekimo į juodąjį sąrašą.

Jeigu įvesite adresus linkomanija.net ar filmai.in į savo naršyklės adresų laukelį, pamatysite užrašą įspėjantį, kad nepavyko pasiekti šio tinklapio. Ir tai yra minėtas specialus LRTK tinklapis, registruojantis visus "blogiukus", bandančius pasinaudoti nelegaliais tinklapiais. Internete paplitę instrukcijų, kaip jūs galite atblokuotį prieigą prie linkomanijos ar filmai.in, BET TAI NĖRA SAUGUS BŪDAS IR NEPASLEPIA JŪSŲ IP ADRESO. Tiems, kuriems tai nesvarbu, vistiek pateiksiu metodiką, kaip galima pakeisti DNS žemiau.

Žemiau pateikiu metodus, kaip galima apeiti teismų ribojimą ir patekti į visų taip mylimus tinklapius. Aprašyti metodai pritaikomi Windows, MacOS ir Linux operacinėms sistemoms. Vėliau, būkite tikri, kad patikrinsite kas yra VPN ir kodėl jis naudingas. Tiesą sakant, VPN yra kur kas geresnis metodas už žemiau aprašomus (ir mažiau vargo), taip pat suteikia anonimiškumą visame internete ir daug kitų gerų dalykų, Bet kokiu atveju, patikrinkite žemiau aprašytus metodus.WINDOWS OPERACINĖ SISTEMA

 1. Spauskite Start menu mygtuką ir pasirinkite Control Panel.
 2. Spauskite Network and Internet.
 3. Spauskite Change Adapter Settings.
 4. Pasirinkite aktyvų interneto šaltinį, spauskite ant jo dešinį pelės mygtuką, o tuomet Properties.
 5. Pasirinkite Internet Protocol Version 4 (arba Version 6 jei norite).
 6. Spauskite Properties.
 7. Išsaugokite bet kokius esamus DNS serverio įrašus (jei ateityje noresite grąžinti viską kaip buvo).
 8. Spauskite Use The Following DNS Server Addresses.
 9. Įrašome Google DNS arba Cloudflare adresus:
  • 9.1 jeigu norite naudoti Cloudflare:
   • IPv4 adresai: 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
   • IPv6 adresai: 2606:4700:4700::1111 ir 2606:4700:4700::1001
  • 9.2 jeigu norite naudoti Google DNS:
   • IPv4 adresai: 8.8.8.8 ir 8.8.4.4
   • IPv6 adresai: 2001:4860:4860::8888 ir 2001:4860:4860::8844
 10. Spauskite OK, poto Close.
 11. Perkraukite savo naršyklę.


MAC OPERACINĖ SISTEMA

 1. Atidarykite System Preferences.
 2. Suraskite punktą DNS Servers ir pasirinkite jį iš sąrašo.
 3. Spauskite + mygtuką kad pridėti DNS serverį
  • 3.1 jeigu norite naudoti Cloudflare:
   • Spauskite + mygtuką ir įveskite 1.1.1.1
   • Spauskite + mygtuką dar kartą ir įveskite 1.0.0.1
  • 3.2 jeigu norite naudoti Google DNS:
   • Spauskite + mygtuką ir įveskite 8.8.8.8
   • Spauskite + mygtuką dar kartą ir įveskite 8.8.4.4
 4. Spauskite Ok, ir poto Apply.

LINUX OPERACINĖ SISTEMA

 1. Atidarykite "Applications".
 2. Paspauskite Settings, vėliau Network.
 3. Susiradę savo interneto ryšio tiekėją dešinėje, paspauskite krumpliaračio piktogramą.
 4. Paspauskite ant IPv4 arba IPv6 skirtuko, kad pamatytumėte savo DNS nustatymus.
 5. Nustatykite "Automatic" jungiklį į Off padėtį.
  • Įveskite šiuos 1.1.1.1 adresus į DNS įvedimo eilutę:
   • IPv4 adresai: 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
   • IPv6 adresai: 2606:4700:4700::1111 ir 2606:4700:4700::1001
 6. Paspauskite Apply, tuomet perkraukite savo naršyklę.

Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €3.30/mėn.
Nuolaidos kodas: nordsurf

Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €2.09/mėn.
Nuolaidos kodas: sharkvpn


Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.64/mėn.
Nuolaidos kodas: suveikia automatiškaiSkaityti daugiau