anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (71% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Kaip atblokuoti Filmux / filmux / filmux.org IP / filmux.net

2024-01-04 8 min.
Kaip atblokuoti Filmux / filmux / filmux.org IP / filmux.net

Tai didelė problema Lietuvos internetinių filmų mėgėjams, ypač tiems (ar toms), kurie neturi daug žinių apie kompiuterius ir nežino vieno gero būdo, kaip atblokuoti Filmux svetainę, nepažeidžiant įstatymų ar nesugadinant savo kompiuterio sistemos. Lietuvos teismai uždraudė Lietuvoje gyvenantiems žmonėms (arba tiems, kurie turi lietuvišką IP adresą) prieigą prie Filmux (filmux org ar filmux net) svetainių. Vadinasi, jeigu jūs gyvenate Lietuvoje, jūsų interneto tiekėjas jums priskyrė lietuvišką IP adresą. Tada tie patys interneto tiekėjai iš teismų gavo nurodymą blokuoti visą internetinį srautą einantį į Filmux / filmux org / filmux net svetaines. Jūsų interneto tiekėjas mato kiekvieno savo vartotojo internetinį srautą, kitaip tariant, jūsų interneto tiekėjas mato kur naršote, kada naršote, ir kiek naršote. Ir Lietuvos valstybė interneto tiekėjus įgalino užblokuoti prieigą prie Filmux svetainės, nes, atseit, jūs būtinai privalote pirkti filmus, o ne siųstis ar žiūrėti filmus internete nemokamai.

Kaip greitai ir paprastai atblokuoti Filmux

Neseniai įkeltos instrukcijos apie tai, kaip galima atblokuoti Filmux naudojantis skirtingais VPN tiekėjais su visais pavyzdžiais:

Internete yra paplitę daug įvairių instrukcijų, kaip galima atblokuoti Filmux tinklapį, tačiau nei vienas tų būdų neužtikrins ilgalaikio poveikio, taip pat, tie "būdai" gali sugadinti jūsų interneto nustatymus, ko pasekoje, ilgainiui nebegalėsite įeiti į kitas svetaines, tokias kaip automobilių pirkimo/pardavimo svetaines, žvejybos, medžioklės, skelbimų svetaines. Nors pačiam taip neatsitiko (bent jau kolkas), bet teko girdėti, kad dėlto, kad pasikeitė jūsų DNS adresas, nebeatidarė ir facebook. Aš tas instrukcijas pateiksiu šiame straipsnyje, bet jei nuspręsite visa tai atlikti savo kompiuteryje - tai darote savo rizika ir savo noru. Šis tinklapis už sukeltas pasėkmes neatsako.

atblokuoti filmai filmux


Yra tik vienas patikimas būdas kaip galima atblokuoti
Filmux / Filmux ORG / Filmux NET ir kitas Lietuvoje blokuojamas svetaines, tokias kaip Linkomanija, Filmai IN, Torrent, įvairias lošimų svetaines, ir tas būdas vadinasi VPN.

 1. Surfshark VPN (man patinka labiausiai iš visų išbandytų, Surfshark yra pigiausias iš trijų ir veikia be priekaištų). Be kita ko, pasirodo, Surfshark yra vienas perkamiausių VPNų Lietuvoje. Tai geras būdas atblokuoti ne tik minėtas svetaines, bet ir visus kitus Lietuvoje blokuojamus tinklapius (kompiuteriuose ir telefonuose). Sakyčiau PREMIUM klasė, nors pagal kainą vienas pigiausių. (ŠĮ VPN TIEKĖJĄ PASIRENKA KASDIEN BEVEIK PO 50 LIETUVIŲ).
 2. CyberGhost VPN. Palaiko lietuviškus VPN serverius, tad jei gyvenate užsienyje, galėsite matyti ir lietuvišką televiziją internetu. Rekomenduoju užsienyje gyvenantiems lietuviams. Kompiuteriuose veikia labai stabiliai, tačiau telefone (bent jau Apple iPhone X) CyberGhost appsas lūžinėja.
 3. NordVPN. Populiariausias iš visų minėtų, laikomas prestižiniu VPN, pats jį naudoju savo planšetiniame ir darbo laptope. Tad, jei galite išleisti vienu euru daugiau, rekomenduoju. Absoliuti premium kokybė.

Yra keletas VPN tiekėjų: vienas skirtas norintiems balanso tarp kainos ir kokybės, kitas pagal prestižą, kitas - lietuviams, gyvenantiems užsienyje. Aš pats naudoju visus tris tiekėjus ir esu su visais VPN tiekėjais sukuręs DEMO, kuriame galite pamatyti kaip tai veikia. Apačioje rasite nuorodas, jei įdomu.

Žodžiu, naudodami VPN (įsijungę kompiuteryje ar telefone programėlę), pakeisite savo IP adresą iš lietuviško į kitos šalies, galite pasirinkti iš daugybės šalių, aš dažniausiai naudoju UK arba USA serverius. Tokiu būdu, einant į Filmux svetainę, aš vėl turiu priėjimą, kadangi mano IP adresas yra nebe lietuviškas.

Kaip atblokuoti Filmux / Filmux ORG / Filmux NET telefone

Žiūrėkite mano sukurtus filmukus, kaip naudotis VPN programėlėmis, tokiu būdu ir galėsite atblokuoti. Telefone jums nepavyks pakeisti DNS adresų, DNS keitimo būdas veikia tik kompiuteriuose. Filmukus, kaip naudotis VPN programėlėmis galite rasti čia:

Surfshark VPN DEMO

NordVPN DEMO

CyberGhost VPN DEMO

Nepatikimas būdas: kaip atblokuoti Filmux / Filmux ORG / Filmux NET kompiuteryje (telefone to padaryti negalima)

Žemiau pateikiami kiti būdai, kaip galite atblokuoti priėjimą prie Filmux / Filmux ORG / Filmux NET svetainių, bet tai neapsaugo nuo patekimo į juodąjį sąrašą.

Jeigu įvesite adresus linkomanija.net ar filmai.in į savo naršyklės adresų laukelį, pamatysite užrašą įspėjantį, kad nepavyko pasiekti šio tinklapio. Ir tai yra minėtas specialus LRTK tinklapis, registruojantis visus "blogiukus", bandančius pasinaudoti nelegaliais tinklapiais. Internete paplitę instrukcijų, kaip jūs galite atblokuotį prieigą prie linkomanijos ar filmai.in, BET TAI NĖRA SAUGUS BŪDAS IR NEPASLEPIA JŪSŲ IP ADRESO. Tiems, kuriems tai nesvarbu, vistiek pateiksiu metodiką, kaip galima pakeisti DNS žemiau.

Žemiau pateikiu metodus, kaip galima apeiti teismų ribojimą ir patekti į visų taip mylimus tinklapius. Aprašyti metodai pritaikomi Windows, MacOS ir Linux operacinėms sistemoms. Vėliau, būkite tikri, kad patikrinsite kas yra VPN ir kodėl jis naudingas. Tiesą sakant, VPN yra kur kas geresnis metodas už žemiau aprašomus (ir mažiau vargo), taip pat suteikia anonimiškumą visame internete ir daug kitų gerų dalykų, Bet kokiu atveju, patikrinkite žemiau aprašytus metodus.



WINDOWS OPERACINĖ SISTEMA

 1. Spauskite Start menu mygtuką ir pasirinkite Control Panel.
 2. Spauskite Network and Internet.
 3. Spauskite Change Adapter Settings.
 4. Pasirinkite aktyvų interneto šaltinį, spauskite ant jo dešinį pelės mygtuką, o tuomet Properties.
 5. Pasirinkite Internet Protocol Version 4 (arba Version 6 jei norite).
 6. Spauskite Properties.
 7. Išsaugokite bet kokius esamus DNS serverio įrašus (jei ateityje noresite grąžinti viską kaip buvo).
 8. Spauskite Use The Following DNS Server Addresses.
 9. Įrašome Google DNS arba Cloudflare adresus:
  • 9.1 jeigu norite naudoti Cloudflare:
   • IPv4 adresai: 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
   • IPv6 adresai: 2606:4700:4700::1111 ir 2606:4700:4700::1001
  • 9.2 jeigu norite naudoti Google DNS:
   • IPv4 adresai: 8.8.8.8 ir 8.8.4.4
   • IPv6 adresai: 2001:4860:4860::8888 ir 2001:4860:4860::8844
 10. Spauskite OK, poto Close.
 11. Perkraukite savo naršyklę.


MAC OPERACINĖ SISTEMA

 1. Atidarykite System Preferences.
 2. Suraskite punktą DNS Servers ir pasirinkite jį iš sąrašo.
 3. Spauskite + mygtuką kad pridėti DNS serverį
  • 3.1 jeigu norite naudoti Cloudflare:
   • Spauskite + mygtuką ir įveskite 1.1.1.1
   • Spauskite + mygtuką dar kartą ir įveskite 1.0.0.1
  • 3.2 jeigu norite naudoti Google DNS:
   • Spauskite + mygtuką ir įveskite 8.8.8.8
   • Spauskite + mygtuką dar kartą ir įveskite 8.8.4.4
 4. Spauskite Ok, ir poto Apply.

LINUX OPERACINĖ SISTEMA

 1. Atidarykite "Applications".
 2. Paspauskite Settings, vėliau Network.
 3. Susiradę savo interneto ryšio tiekėją dešinėje, paspauskite krumpliaračio piktogramą.
 4. Paspauskite ant IPv4 arba IPv6 skirtuko, kad pamatytumėte savo DNS nustatymus.
 5. Nustatykite "Automatic" jungiklį į Off padėtį.
  • Įveskite šiuos 1.1.1.1 adresus į DNS įvedimo eilutę:
   • IPv4 adresai: 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
   • IPv6 adresai: 2606:4700:4700::1111 ir 2606:4700:4700::1001
 6. Paspauskite Apply, tuomet perkraukite savo naršyklę.



UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

 1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
 2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
 3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

 • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
 • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
 • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.