ExpressVPN apžvalga

2020-08-19 8 min.

ExpressVPN tiekėjas yra patikrintas laiko, o taip pat ir 12+ milijonų interneto vartotojų visame pasaulyje. Vienas iš konkurencingiausių VPN tiekėjų pasaulyje, sugebantis išlaikyti aukštas pozicijas rinkoje savo patikimumu ir stabilumu. Teko metus laiko ir pačiam naudotis šiomis paslaugomis, pagrinde dėl to, kad tuo metu reikėjo prieiti prie tam tikrų tinklapių, prieinamų tik iš lietuviškų IP adresų. Tuo metu gyvenant užsienyje, tai buvo geras sprendimas. Šis tiekėjas yra mano TOP 4 sąraše, todėl nuspręndžiau parašyti apžvalgą. Dėl visa ko, jeigu dar neskaitėte, nepamirškit perskaityti - kas yra VPN ir kuo jis naudingas.


expressvpn - kas yra vpn

PRIVALUMAI

  1. Anonimiškumas. Pagrindinis VPN teikiamas privalumas - tai anonimiškumas internete. ExpressVPN palaiko praktiškai visas jūsų naudojamas operacines sistemas, tad neturėtų kilti problemų naudojant šio tiekėjo paslaugas nei telefonuose, nei kompiuteriuose - tiek stacionariuose/nešiojamuose ar planšetiniuose. Iš jūsų įrenginio išeinantis srautas bus tinkamai užšifruotas ir siunčiamas per VPN serverį. Tad net jūsų interneto tiekėjas nematys kur naršote - tai darysite anonimiškai. Tarkim, jeigu netyčia užeisit į PornHUB, jūsų interneto tiekėjas to nematys - matys tik tai, kad jūsų srautas visada eina į kažkokį serverį (VPN).
  2. Atblokuoja svetaines. Yra daug svetainių, į kurias prieiga yra blokuojama pagal šalį. Ta pati Linkomanija yra uždrausta iš lietuviškų IP adresų. Yra internete informacinių tinklapių, kurie aprašo kaip tai apeiti, bet su ExpressVPN jums daugiau nieko nereiks daryti - tik įsijungti VPN programą ir galėsit įeiti į betkokį tinklapį. Arba, jeigu norit kažkokio Netflix turinio, kuris nėra prieinamas iš Lietuvos, tad ExpressVPN jums padės išspręsti šią problemą taip pat. Reikia pripažinti tai, kad Netflix pradėjo blokuoti VPN adresus, bet sprendžiant iš atsiliepimų internete, ExpressVPN yra vienas tų tiekėjų, kuris turi daugybę adresų, kurie dar nėra užblokuoti.
  3. IP adreso paslėpimas. Tai nėra kažkas naujo, ir tai tiesiog neatskiriama VPN paslaugos dalis - IP adreso pakeitimas (paslėpimas). Tai glaudžiai susiję su antru punktu, kuriame rašiau, kad VPN atblokuoja svetaines. Kai prisijungiate prie VPN serverio, kuris yra, tarkim, Brazilijoje - jūsų IP adresas bus Braziliškas. Savo IP adresą galite pamatyti į Google įvedę: what is my ip address. Jeigu prisijungsit prie VPN serverio ir vėl įvesit tą patį - jūsų IP adresas bus kitoks.
  4. Palaikymas 160 šalių. Mano manymu, kuo daugiau šalių palaikomas VPN - tuo geriau. ExpressVPN privalumas dar yra tas, kad jis turi serverius ir Lietuvoje.
  5. VPN greičio testas. Galite pasitestuoti VPN serverių greitį patys ir prisijungti prie to vieno, kuris atitinka jūsų poreikius. ExpressVPN turi įrankį, kuris jums leis tai padaryti Windows ir Mac operacinėse sistemose.
  6. Interneto automatinis nutraukimas. Jeigu jūsų VPN ryšys nutrūktų, VPN programinė įranga automatiškai sustabdytų visą įeinantį/išeinantį srautą iš jūsų įrenginio. Todėl galėsite būti ramūs, kad jūs VISADA esat saugūs.
  7. Split-tunneling. Sunku buvo išversti šį terminą į lietuvių kalbą. Pabandysiu paaiškinti savais žodžiais - kuomet jūs esate prisijungę prie VPN, negalėsit matyti savo vietiniame tinkle esančių įrenginių. Su šia funkcija, VPN naudojimas jums nesimaišys, kuomet norėsit prieiti prie kitų įrenginių vietiniame tinkle (pavyzdžiui, namų tinkle).
  8. Naršyklių Google Chrome ir Firefox plėtiniai. Labai patogus dalykas. Turbūt dauguma mūsų naudojame vieną iš šių saugių naršyklių naršymui internete (jeigu ne - tai tuoj pat parsisiųskit vieną iš jų!). Taigi, kalbant apie šiuos naršyklių plėtinius - prieš apsilankant kažkokiame tinklapyje, galėsit greituoju būdu įsijungti VPN (čia tiems atvejams, kada, dėl kažkokių priežąsčių, nenorit naudoti VPN visada - nuo pat kompiuterio užsikrovimo).
  9. OpenVPN/PPTP/L2TP-IPSec. Palaikomi keli protokolai, kurie užtikrina platesnes galimybes VPN prisijungimui. Pavyzdžiui, galite susikonfigūruoti namų (netik namų) maršrutizatorių taip, kad srautas būtų visada siunčiamas per ExpressVPN. Tada nebereiktų instaliuoti VPN aplikacijos kiekviename įrenginyje atskirai, pakaktų prisijungti prie namų tinklo per WiFi arba kabelį ir jūs jau apsaugoti.

TRŪKUMAI

Kalbant apie ExpressVPN trūkumus, vienintelis trūkumas tai truputį aukštesnė kaina nei kitų VPN tiekėjų. Spręskit patys - galbūt gaunate žymiai didesnę VPN paslaugos kokybę, nei naudojantis pigesniu tiekėju. Naudojantis ExpressVPN niekada neturėjau ryšio sutrikimo problemų. Kaip ten bebūtų, renkantis NordVPN, neprarasit kokybės, o tik sutaupysit pinigų!

Išbandykit ExpressVPN ir parašykit ką galvojat komentaruose!

Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €3.30/mėn.
Nuolaidos kodas: nordsurf

Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €2.09/mėn.
Nuolaidos kodas: sharkvpn


Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.64/mėn.
Nuolaidos kodas: suveikia automatiškaiSkaityti daugiau