anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (65% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su CyberGhost VPN

2024-01-04 8 min.
Kaip atblokuoti Filmux / Filmai.in su CyberGhost VPN

Filmux ir Filmai.in svetainės visdar yra populiariausios svetainės Lietuvoje, kuriose dešimtys tūkstančių internautų sėkmingai žiūri filmus nemokamai. Neabejotinai yra ir daugiau panašių svetainių, kurios leidžia žiūrėti filmus online, tačiau jos nėra tokios populiarios kaip Filmux ar Filmai.in. Problema ta, kad Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie negali atidaryti šių tinklapių, nes Lietuvos valdžia nurodė interneto tiekėjams blokuoti priėjimą prie minėtų svetainių Lietuvoje gyvenantiems žmonėms. Po to, kai interneto tiekėjai pradėjo laikytis valdžios nurodymų ir ėmė blokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines, atsirado anon.lt tinklapis, kuris jau sėkmingai padėjo ir iki šiol padeda atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines interneto vartotojams Lietuvoje.

Internete gausu instrukcijų kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose ir, deja, daug žmonių tuo nemokamu būdu susigundo, nesuprasdami ką daro ir ką keičia - prikeitinėja ir sugadina savo operacines sistemas, poto praranda daug laiko ir moka didelius pinigus už Windows perinstaliavimą, ir grįžta į anon.lt, ieškodami kaip atblokuoti minėtus tinklapius, naudojantis patikimu būdu - įsigyjant VPN.

Tai kyla klausimas, kodėl žmonės taip noriai išmeta savo pinigus ir gadina savo kompiuterius, pakeitinėjant DNS adresus, kai yra vienas, laiko patikrintas būdas, kuriuo naudojasi MILIJONAI žmonių visame pasaulyje?

Jei dar nieko nežinote apie CyberGhost VPN, tai galima susipažinti iš arčiau paskaičius CyberGhost VPN apžvalgą.

Nusipirkę VPN už keletą eurų - dviems-triems metams - sutaupote daug pinigų, nes nesugadinate kompiuterių, bei gaunate:

  • 100% anonimiškumą internete - tiek namuose, tiek darbo metu;
  • Atblokuojate VISUS įmanomus tinklapius Lietuvoje ir visame pasaulyje;
  • Užblokuojate erzinančias reklamas;
  • Apsisaugojate nuo įvairių hakerių atakų - slaptažodžių ir informacijos praradimo.

Šiame įraše rasite instrukcijas, kurios parodys ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO, kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines (ir visas kitas) naudojantis vienu populiariausių VPN - CyberGhost VPN.

Beje, jeigu dar nežinote kas yra VPN ir kam jis skirtas, čia galite paskaityti plačiau.

CyberGhost VPN įsigijimą ir instaliaciją sudaro keletas lengvų etapų:

  1. Nueiti į oficialų CyberGhost tinklapį;
  2. Įvesti savo elektroninio pašto adresą, apmokėjimo būdą ir apmokėti;
  3. Pasitikrinti elektroninį paštą ir aktyvuoti CyberGhost paskyrą;
  4. Prisijungti prie CyberGhost portalo;
  5. Parsisiųsti CyberGhost programą ir instaliuoti programą;
  6. Pradėti saugiai ir patikimai naudotis Filmux, Filmai.in ir visais kitais puslapiais.

Iš kur parsisiųsti CyberGhost VPN?

Pirmas žingsnis ką reikia padaryti, tai tiesiog įsigyti CyberGhost VPN iš oficialios svetainės. Rekomenduojame pasekti daugumos žmonių pavyzdžiu ir įsigyti CyberGhost maksimaliam laikotarpiui, kadangi pats CyberGhost tiekėjas tada siūlo ypatingas nuolaidas, negu perkant pavyzdžiui mėnesiui. Tam, kad įsigyti šį VPN, paspauskite ant nuorodos apačioje:

ĮSIGYTI

Tada atsirasite panašiame puslapyje į šį:

Paspauskite "Get it now", po ko būsite nukreipti į kitą puslapį, kur turėsite pasirinkti norimą planą. Apačioje paveiksliuke matosi kainos, kurios buvo šio straipsnio rašymo metu, jos dažnai keičiasi, tad kai skaitysit šį straipsnį, kainos gali būti pasikeitusios. Esmė ta pati, jei norit maksimaliai pigiai nusipirkti VPN, tai pasirinkit ilgiausią planą - šiuo atveju - 2 metų.

Spauskite "Get plan"


Paspaudus "Get plan", būsite nukreipti į sekantį puslapį, kur turėsite pasirinkti mokėjimo būdą. Šiuo metu, CyberGhost priima internetinės bankininkystės pavedimus, PayPal, arba BitCoin. Nėra didelio skirtumo, bet aš dažniausiai moku už prekes online, naudojantis internetine bankininkyste. Taip pat, įrašykite savo elektroninio pašto adresą, į kurį CyberGhost atsiųs specialią nuorodą, tam, kad aktyvuoti jūsų sukurtą paskyrą.


Pasitikrinkite savo elektroninį paštą, ten turėtų būti atsiųstas laiškas iš CyberGhost. Tame laiške bus speciali nuoroda, kurią paspaudus aktyvuosite savo CyberGhost paskyrą. Tada susikursite savo prisijungimo prie CyberGhost paskyros slaptažodį ir prisijungę galėsite parsisiųsti CyberGhost programą.

Taip atrodo prisijungimo į CyberGhost vaizdas. Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, tada spauskite "Log In":


Sėkmingai prisijungę prie VPN tiekėjo, galėsite parsisiųsti VPN programą, kuri ir bus skirta atblokuoti Filmux ir Filmai.in svetaines (kaip ir visas kitas įmanomas svetaines). Jeigu jūs naudojatės Windows operacine sistema, tai pasirinkite "CyberGhost VPN for Windows" ir spauskite "Download App". Tada paleiskite parsisiųstą programą.


Kaip instaliuoti CyberGhost VPN?

Taigi, parsisiuntus CyberGhost programą ir ją paleidus, jus pasitiks gražus langas, kuriame turėsite paspausti "Accept" mygtuką. Tai standartinis klausimas, kuriame jūsų klausia ar sutinkate su programos naudojimosi sąlygomis, nieko čia paslėpto nėra, tai tiesiog spauskite "Accept". Po to, programa bus suinstaliuota į jūsų kompiuterį ir automatiškai pasileis pati.


Kai programos instaliacija baigta, gausite sekantį klausimą, į kurį atsakykite paspaudę "I want to opt-out". Tai susiję su CyberGhost programos gerinimu. Tai nėra būtina, todėl paspauskite pažymėtą žaliai mygtuką.


VISKAS. CyberGhost instaliuota ir veikia jūsų kompiuteryje, tad jums liko prisijungti prie kurio nors serverio pasaulyje ir galėsite naudotis tiek Filmux, tiek Filmai.in svetainėmis be jokių blokavimų.

Tam pasirinkite "All servers" ir tada susiraskite kokią norite šalį ir du kartus paspauskite ant jos, arba galite paspausti ant didelio apvalaus mygtuko. Programa prisijungs prie norimos šalies VPN serverio ir jūsų IP adresą pakeis į pasirinktos šalies IP adresą. Jeigu norėsite atsijungti, tai lygiai taip pat galėsite paspausti atsijungimo mygtuką ir jūsų IP adresas vėl bus pakeistas į atgal buvusį.


Taip atrodo vaizdas, kuomet jūsų CyberGhost programa prisijungia prie VPN serverio. Dabar pabandykite įeiti į Filmux ar į filmai.in svetaines - jūsų priėjimas prie šių svetainių sėkmingai atblokuotas!


Kaip atblokuoti Filmux ir Filmai.in?

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums parodė kaip greitai ir patikimai galite atblokuoti visas svetaines. Tai visiškai legalu, šis metodas nesugadins nei jūsų kompiuterių sistemų, nei švaistys jūsų laiką ieškant kompiuterių specialistų, kurie galėtų perinstaliuoti sugadintą operacinę sistemą po DNS adresų keitinėjimų, bei užtikrins priėjimą prie bet kurios svetainės visame pasaulyje, ne tik Lietuvoje.

Jeigu šis įrašas padėjo jums, tai lygiai taip pat gali padėti ir jūsų artimiesiems/draugams/giminėms ir t.t., tad pasidalinkite šiuo įrašu ir su kitais.

Įsigyti CyberGhost VPN su nuolaida galite čia



UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

  1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
  2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
  3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

  • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
  • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
  • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
CyberGhost VPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.