anon.lt

Atblokuokite ir žiūrėkite filmus nemokamai, pasinaudoję NordVPN (71% nuolaida + 3 mėn.)
Paskutinį VPN įsigijo prieš: ~1 val.

vpn


CyberGhost VPN apžvalga

2024-01-04 8 min.
CyberGhost VPN apžvalga

Noriu pristatyti dar vieną patikimą VPN tiekėją - CyberGhost. Deja, negaliu to patikrinti pats, kad įsitikinti savomis akimis, bet jie savo tinklapyje teigia turįs virš 30 milijonų vartotojų aplink pasaulį. Kompanija įsteigta Rumunijoje, 2011 metais. Akivaizdu, kad kompanija kažką daro gerai, kad per kelis metus susirinko 30 milijonų vartotojų. Prieš rašant šį įrašą, pasidomėjau, ką vartotojai rašo apie šį tiekėją. Įvairių nuomonių teko skaityti, ko ir reikėjo tikėtis, bet aš dar kartą pasikartosiu - 30 milijonų vartotojų, tai juk irgi daug ką pasako apie kokybę.

PRIVALUMAI

 1. Jokio srauto registro. Tai vienas iš tokių sričių, kurių niekaip nepatikrinsi, ko pasekoje, lieka tik pasitikėti kompanijos žodžiais. Kaip ir visi kiti šiame tinklapyje rekomenduojami VPN tiekėjai, CyberGhost garantuoja tai, kad jie neregistruoja jokio vartotojų internetinio srauto. Siųskitės torentus į valias. Ir dar draugams rekomenduokit.
 2. Palaikomos platformos. Palaikomos platformos jums garantuos visas galimybes naudotis šiuo tiekėju, kadangi palaikomos praktiškai visos platformos, kurias gali naudoti interneto vartotojai. CyberGhost taip pat palaiko VPN ir žaidimų konsolėse! Jeigu nenorite instaliuoti VPN programos į žaidimų konsolę, galima susikonfigūruoti VPN susijungimą maršrutizatoriuje, tokiu būdu, žaidimų konsolių internetinis srautas eis per VPN susijungimą.
 3. Palaikomų šalių skaičius. Šis tiekėjas turi serverius 89 šalyse, o serverių skaičius siekia daugiau nei 6600. Beje, šis tiekėjas turi 19 serverių ir Vilniuje.
 4. Protokolai. Palaikomis VPN protokolai - IKEv2 ir WireGuard leis jums pasileisti VPN susijungimą iš betkokio įrenginio, tame tarpe ir Raspberry PI.
 5. 7 susijungimai vienu metu. Daugeliu atveju, 7 susijungimų vienu metu turėtų pakakti kiekvieniems namams.
 6. Programiškai blokuojamas interneto ryšys. Tai viena iš svarbiausių VPN funkcijų tiems, kurie siunčiasi torentus ar žiūri filmus online. CyberGhost tai garantuoja. Patikėsim.
 7. Tarp kitų privalumų, galėčiau paminėti tokius, kaip draugiškas klientų aptarnavimas, neribojamas internetinis srautas - nei jo kiekis, nei greitis. Gera kaina, bei pinigų grąžinimo terminas, siekiantis net 45 dienas. Per tiek laiko galima net pamiršti, kad perki VPN paslaugas :) Be visų šių gerų dalykų, teko pastebėti dažnai vykdomas akcijas, kas yra taip pat gražus gestas iš CyberGhost pusės. Dar kas patiko, kad jie pasirodė pakankamai atviri, parodydami visus pas juos dirbančius žmones, net ir už švarą atsakingą moterį. O kaip be to apsieisi!

TRŪKUMAI

Vieni skundėsi, kad CyberGhost stabdo, kitiem dar kažkas nepatiko. Bet lygiai taip pat buvo žmonių, kurie gyrė kaip patį geriausią VPN tiekėją, kokį tik galima rasti. Iš savo patirties kolkas negaliu pasakyti nei gerai, nei blogai - kolkas neteko naudotis jų paslaugomis, bet artimiausiu metu tikrai išbandysiu ir atnaujinsiu šį straipsnį!

Įsigykit CyberGhost čia.UŽSIENYJE GYVENANTIEMS
anon.lt - kaip ziureti lietuviska televizija is uzsienio
Įvertinimas 9.0
Populiariausias užsienio lietuvių tarpe
Leidžia žiūrėti lietuvišką TV iš užsienio nemokamai
Užblokuoja reklamas
Atblokuoja filmai.in, filmux
7 įrenginiai vienu metu
Kaina €2.19/mėn.

Dažnai užduodami klausimai

Čia pateikiami atsakymai į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus

Nesigilinant į detalumus apie VPN, galite įsivaizduoti VPN kaip paprastą programą kompiuteryje, arba programėlę jūsų bet kuriame mobiliame įrenginyje, kurią įjungus, pasikeičia jūsų įrenginio IP adresas. Tokiu būdu jūs paslepiate savo tikrą IP adresą nuo viso interneto, tokiu būdu išliekate internete visiškai anonimiški.

Pavyzdys: jeigu jūs gyvenate Vilniuje, jūsų IP adresas bus lietuviškas, matomas net jūsų miestas. Įsijungus VPN programą, galite pasirinkti bet kurią šalį (beveik bet kurią) pasaulyje, kurios IP adreso pageidaujate, tuomet jūsų IP adresas bus pakeistas į pasirinktos šalies IP adresą. Jūsų tikra lokacija bus paslėpta.

Plačiau apie tai, kas yra VPN skaitykite čia.

Lietuvos valdžia yra išdavusi nurodymus interneto tiekėjams blokuoti keletą populiarių interneto svetainių, pavyzdžiui: Filmux, Filmai.in, Linkomaniją, Torrent.lt, ir dar daug kitų.

Esmė ta, kad pagal valdžios nurodymus, šios svetainės yra blokuojamos tiems, kurie į tas svetaines bando ateiti su lietuviškais IP adresais. Laimei, yra VPN, kurie jums leidžia pasikeisti IP adresą į bet kurios kitos šalies IP adresą. Tokiu būdu, interneto tiekėjams nebeįmanoma blokuoti jūsų prieigos prie minėtų svetainių.

Galite pagalvoti, kad jeigu valdžia draudžia lankytis tam tikrose svetainėse, tai VPN naudojimasis tam, kad apeiti šiuos draudimus, yra taip pat nelegalus. Galiu jus nuraminti - VPN naudojimas yra visiškai legalus dalykas. Visų pirma, VPN suteikia jums saugumą ir anonimiškumą internete, kaip tai gali būti nelegalu?

VPN tiekėjai, pavyzdžiui: Surfshark, NordVPN, ar CyberGhost - tai didelės korporacijos, tai negi jos veiks nelegaliai ir teiks VPN paslaugas dešimtims milijonų naudotojų visame pasaulyje?

Galiausiai, neradau nei vieno Lietuvos Respublikos įstatymo, kuris reglamentuotų VPN naudojimą kaip neteisėtą veiksmą internete.

Galima atblokuoti svetaines ir nemokamai, tik po tų savarankiškų bandymų jas atblokuoti, keičiant DNS adresus savo kompiuteriuose, pažeisite sisteminius failus, po ko garantuotai ieškosite kompiuterių meistro, kad perrašytų Windows operacinę sistemą, nes išvis nebeatidaro nei vieno tinklapio. O Windows perrašymas šiais laikais kainuos brangiai, jau nekalbant apie reikiamų programų suinstaliavimą ir kompiuterio paruošimą darbui.

anon.lt tinklapyje galite rasti instrukcijas, kaip pakeisti DNS adresus, bet anon.lt neatsako už jūsų kompiuteriui padarytą žalą, kurią jūs patys ir pasidarysit. Beje, tas būdas įmanomas tik kompiuteriuose - nei planšetiniuose, nei telefonuose to padaryti negalėsit.

Čia galite rasti instrukcijas.

Ne. anon.lt kuria turinį, kuris parodo kaip, legaliais būdais, išsaugoti anonimiškumą ir gauti visišką laisvę internete, kai tampa įmanoma prieiti prie bet kurio tinklapio visame internete, ne tik Lietuvoje.

anon.lt tiki, kad internetas turi būti 100% laisvas ir negali būti ribojamas valdžios. Žmonės turi turėti galimybę pasirinkti - kur internete lankytis, ką žiūrėti, ką siųstis, ir t.t.

Taip, savo asmeniniuose telefonuose ar kompiuteriuose galima. Į darbinius kompiuterius, pavyzdžiui laptopus, dažniausiai negalėsite instaliuoti jokių papildomų programų. Jeigu darbe naudojatės savo įrenginiais prisijungę prie darbinio WiFi, tai visa informacija apie tai, kokiuose tinklapiuose lankotės - prieinama jūsų darbdaviui. Jeigu nenorit, kad jūsų darbdavys matytų ką veikiate internete darbo metu ir į kokius tinklapius einate - naudokit VPN.

Čia galimi trys variantai:

 1. Surfshark - jeigu gyvenate Lietuvoje ir norite pigaus ir kokybiško VPN, tai Surfshark kaip tik jums. Jis pigiausias, bet kokybė tai premium. Jokio strigimo ar kažko panašaus. Atblokuoja visus įmanomus tinklapius, įskaitant ir filmai.in, filmux, linkomaniją, ir visus kitus.
 2. NordVPN - tai tikrai aukštos klasės VPN tiekėjas, šiek tiek brangesnis negu Surfshark. Turintis daugiau funkcijų, galbūt todėl ir brangesnis. Manyčiau prestižo reikalas, tai jeigu galit mokėti euru-kitu daugiau, rinkčiausi šitą VPN tiekėją.
 3. CyberGhost - jeigu gyvenate užsienyje, tai CyberGhost turėtų būti jūsų pasirinkimas, todėl, kad tai yra lygiai toks pat aukštos kokybės VPN tiekėjas, kaip ir anksčiau minėti tiekėjai, bet nei vienas iš ankstesnių tiekėjų šiuo metu nesiūlo lietuviškų IP adresų. Tad jei gyvenate užsienyje ir norit žiūrėti lietuvišką televiziją iš užsienio nemokamai - rinkitės tik CyberGhost VPN.

Netik galima, bet ir rekomenduojama. Dažnas atvejis, kada žmogus nusiperka VPN ir tada pasidalina su kitais žmonėmis. Tai gali būti šeimos nariai, giminės ar draugai.

Mano atveju, dalinuosi VPN prisijungimais su savo žmona, ji naudoja VPN savo telefone ir laptope. Beto, pas mus namuose visuose įrenginiuose yra pajungti VPN - stalinis kompiuteris (macOS), 4 laptopai (macOS, Windows 10 ir Ubuntu Linux sistemos), 2 telefonai (iOS ir Android) ir planšetinis (iOS).

Skirtingi VPN tiekėjai leidžia vienu metu pajungti skirtingą įrenginių skaičių. Pavyzdžiui:

 • Surfshark - leidžia pajungti NERIBOTĄ SKAIČIŲ įrenginių
 • NordVPN - leidžia pajungti iki 6 įrenginių
 • CyberGhost - leidžia pajungti iki 7 įrenginių


Skaityti daugiau


ExpressVPN apžvalga
 2024-01-04  8 min.
NordVPN apžvalga + demo
 2024-01-04  5 min.
Kaip apsisaugoti internete
 2024-01-04  5 min.