CyberGhost VPN apžvalga

2019-08-11 8 min.

Noriu pristatyti dar vieną patikimą VPN tiekėją - CyberGhost. Deja, negaliu to patikrinti pats, kad įsitikinti savomis akimis, bet jie savo tinklapyje teigia turįs virš 30 milijonų vartotojų aplink pasaulį. Kompanija įsteigta Rumunijoje, 2011 metais. Akivaizdu, kad kompanija kažką daro gerai, kad per kelis metus susirinko 30 milijonų vartotojų. Prieš rašant šį įrašą, pasidomėjau, ką vartotojai rašo apie šį tiekėją. Įvairių nuomonių teko skaityti, ko ir reikėjo tikėtis, bet aš dar kartą pasikartosiu - 30 milijonų vartotojų, tai juk irgi daug ką pasako apie kokybę.

cyberghost vpn apžvalga

PRIVALUMAI

  1. Jokio srauto registro. Tai vienas iš tokių sričių, kurių niekaip nepatikrinsi, ko pasekoje, lieka tik pasitikėti kompanijos žodžiais. Kaip ir visi kiti šiame tinklapyje rekomenduojami VPN tiekėjai, CyberGhost garantuoja tai, kad jie neregistruoja jokio vartotojų internetinio srauto. Siųskitės torentus į valias. Ir dar draugams rekomenduokit.
  2. Palaikomos platformos. Palaikomos platformos jums garantuos visas galimybes naudotis šiuo tiekėju, kadangi palaikomos praktiškai visos platformos, kurias gali naudoti interneto vartotojai. Asmeniškai aš, norėčiau, kad VPN palaikytų ir Playstation žaidimų konsolės, bet deja, nėra VPN aplikacijos, skirtos žaidimų konsolėms. Betkokiu atveju, čia nėra problema, kadangi galima sukonfigūruoti VPN susijungimą maršrutizatoriuje.
  3. Palaikomų šalių skaičius. Šis tiekėjas turi serverius 58 šalyse, o serverių skaičius siekia 4800. Beje, šis tiekėjas turi 19 serverių ir Vilniuje.
  4. Protokolai. Palaikomis VPN protokolai - PPTP/L2TP-IPSec/OpenVPN leis jums pasileisti VPN susijungimą iš betkokio įrenginio, tame tarpe ir Raspberry PI.
  5. 7 susijungimai vienu metu. Daugeliu atveju, 7 susijungimų vienu metu turėtų pakakti kiekvieniems namams.
  6. Programiškai blokuojamas interneto ryšys. Tai viena iš svarbiausių VPN funkcijų tiems, kurie siunčiasi torentus ar žiūri filmus online. CyberGhost tai garantuoja. Patikėsim.
  7. Tarp kitų privalumų, galėčiau paminėti tokius, kaip draugiškas klientų aptarnavimas, neribojamas internetinis srautas - nei jo kiekis, nei greitis. Gera kaina, bei pinigų grąžinimo terminas, siekiantis net 45 dienas. Per tiek laiko galima net pamiršti, kad perki VPN paslaugas :) Be visų šių gerų dalykų, teko pastebėti dažnai vykdomas akcijas, kas yra taip pat gražus gestas iš CyberGhost pusės. Dar kas patiko, kad jie pasirodė pakankamai atviri, parodydami visus pas juos dirbančius žmones, net ir už švarą atsakingą moterį. O kaip be to apsieisi!

TRŪKUMAI

Vieni skundėsi, kad CyberGhost stabdo, kitiem dar kažkas nepatiko. Bet lygiai taip pat buvo žmonių, kurie gyrė kaip patį geriausią VPN tiekėją, kokį tik galima rasti. Iš savo patirties kolkas negaliu pasakyti nei gerai, nei blogai - kolkas neteko naudotis jų paslaugomis, bet artimiausiu metu tikrai išbandysiu ir atnaujinsiu šį straipsnį!

Išbandykit CyberGhost ir parašykit ką galvojat komentaruose!
Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €2.62/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.75/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €1.79/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.7
Kaina €2.26/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.5
Kaina €3.04/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.6
Kaina €5.92/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.0
Kaina €5.49/mėn.
Card image cap
Įvertinimas 9.1
Kaina €5.31/mėn.

Skaityti daugiau