Apie anon.lt

2020-05-26 2 min.

anon.lt yra mano laisvalaikio projektas / tinklapis, su kuriuo, noriu padėti žmonėms apsisaugoti ir išvengti įvairių internete kylančių grėsmių. Netgi pats tinklapio adresas (anon.lt) neleidžia man atskleisti savo tapatybės, tad to ir nedarysiu :) Šiuo metu gyvenu ir dirbu programuotoju Anglijoje. Technologijų ir programavimo srityje dirbu jau virš 12 metų, tad per tiek metų patirties teko susipažinti ir su įvairiais saugumo/anonimiškumo internete klausimais ir sprendimo būdais.

Gera naujiena yra ta, kad per šį tinklapį noriu pasidalinti patirtimi su skaitytojais. Visas šis tinklapis yra apie anonimiškumą internete, kaip išsaugoti anonimiškumą internete, kaip atblokuoti įvairius tinklapius, tokius kaip: Linkomanija, Filmai.in, Filmux ir kitus panašaus pobūdžio tinklapius.

anon.lt buvo sukurtas poto, kai Lietuvos valdžia nutarė pradėti blokuoti įvairius tinklapius Lietuvoje gyvenantiems žmonėms. Suprantama, kad Lietuvos interneto tiekėjai neturi jokio kito pasirinkimo, bet paklusti šiems nurodymams, tad pradėjo vykdyti valdžios nurodymus ir selektyviai blokuoti įvairius tinklapius, tokius kaip Linkomanija, Filmai.in, Filmux ir daug kitų.

Manau, kad visi draudimai ir blokavimai, kuriuos Lietuvos valdžia tiražuoja, tai nėra tinkamas kovos būdas su tariamais piratais.

Todėl ir atsirado anon.lt, kurio tikslas yra parodyti patikimus ir ilgalaikius sprendimus, kurie leistų apeiti valdžios blokuojamus tinklapius. Šie blokavimų apėjimo būdai yra saugūs, patikimi ir ilgalaikiai. Naudojantis šiais būdais nepažeisite nei įstatymų, nei savo kompiuterių (arba telefonų) sistemų.

Aš asmeniškai nesinaudoju nei Linkomanija, nei Filmai.in, nei Filmux. Nepatariu to daryti ir kitiems, šis tinklapis nėra skatinamoji priemonė naudotis minėtais tinklapiais. Žiūrėti filmams online patarčiau naudotis Netflix paslauga, ar tiesiog įsigyti mėgiamo filmo DVD.

Jeigu jūs nenorite pirkti filmų DVD ar Netflix, tad bent jau turėtumėt pasirūpinti savo pačių ir šeimos narių saugumu, įsigyjant kokybišką VPN. Jūsų interneto srautas yra registruojamas, norite to ar nenorite. Tad spręsti jums.

anon.lt

Card image cap
Įvertinimas 9.2
Kaina €3.30/mėn.
Nuolaidos kodas: nordsurf

Card image cap
Įvertinimas 9.3
Kaina €2.09/mėn.
Nuolaidos kodas: sharkvpn


Card image cap
Įvertinimas 9.4
Kaina €2.64/mėn.
Nuolaidos kodas: suveikia automatiškaiSkaityti daugiau